eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ORDU Derinçay okulu kitap kampanyası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:24
Alıntı yapılan eroncel

Valla Ordu hep MORDU...
Orduspor ve tarftarlarının yaptıklarını unutamıyorum...
Bu futbol değil eğitim gibi muhabbetlerle tepki gösterecek arkadaşlara şunu söyleyeyim; Eskişehirimiz çok mağdur ilçe ve köy okulları var...Seyitgazi,Alpu,Mihalıççık,Beylikova,Kırka gibi mağduriyeti olan okullara yardım ve destekte bulunmak daha iyi olacaktır.

Al işte birtane cıkdı be güzel kardeşim biz kendi ilcelerimize yapmayalımı diyoruz yada sen bizim aklımızdan gecenleri biliyonmuda konuşuyon ordu hep mordu bu ne bicim uslup böle yazıklar olsunkine sen ve senin gibiler yüzünden hep esesim taraftarlarım türkiyede dışlanır oldu burda tartışmada yaratma yapmayacaksan yorum yapma ordu sana ne yaptıki bilip bilmeden konuşma ortamıda germe
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:27
Kitap Toplama Noktaları
Mekan Playstation - Belediye aşevi sokağının başı.
Adalar Playstation - Adalar serdivan cafe arkası.
Göktay Mobilya - Vatan Caddesi No: 59
Semih Bilge - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF A Blok 3. Kat
Murat Kiracı - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF B Blok 2. Kat
Eskişehirsporlular Kulüp Odası - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İİBF A Blok Zemin Kat

Gönderilebilecek meteryaller:
Evlerde atıl durumda bulunan
1- İlköğretim ders kitapları.
2- Hikaye kitapları.
3- Ansiklopediler.
4- Test kitapları.
5- OKS hazırlık kitapları.
6- Atlaslar

"
Gelecek için yetiştirilen vatan çocuklarına, hiçbir güçlük karşısında baş eğmeyerek tam sabır ve dayanıklılık ile çalışmalarını ve öğrenimdeki çocuklarımızın anne ve babalarına da yavrularının öğrenimlerini tamamlaması için her fedakarlığı  göze almaktan çekinmemelerini tavsiye ederim. Büyük tehlikeler önünde, uyanan milletlerin kararlarında ne kadar ısrarlı olduklarını tarih doğrulamaktadır. Silahı ile olduğu gibi kafasıyla da mücadele mecburiyetinde olan milletimizin, birincisinde gösterdiği kudreti ikincisinde de göstereceğine asla şüphem yoktur." Mustafa Kemal Atatürk  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:44
Elimde Öss'ye yönelik daha çok kitap mevcut ama genede elimde ilköğretim içerikli kitaplar olacağını düşünüyorum.Eskişehir'e nasip olursa Cuma günü geliyorum.Geldiğimde bakıp en geç pazartesiye kadar toplanılacak bi yere bırakırım.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:48
Berkay hikaye kitapları klasikler gibi her türlü edebi üründe olabilir.

Yukarı
yasir_eses Liste gör
Yazar

Yasir
Yer: Esk
  Alıntı yasir_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 22:52
ali abi mükemmel bir düşünce. her zaman yok faner şu yardımı yaptı yok gs bu yardımı yaptı mı olacak. Bu sefer de bize ESES yardım etti densin :) bunun için çok fazla katılım olacağını düşünüyorum..
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:11
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:34
İhtiyaclar

Hikaye, roman, şiir vb. kitaplar; SBS hazırlık kitapları ve testleri; anasınıfı için kitaplar, oyuncak ve kütüphane için bilgisayarlara ihtiyaç vardır
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:40
http://www.derincayio.k12.tr/         
Okulun internet sitesinde bize yer vermişler.Teşekkürler
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:42
Alıntı yapılan Berkay ÇİFTER

http://www.derincayio.k12.tr/         
Okulun internet sitesinde bize yer vermişler.Teşekkürler

Şu logoyu düzgün koysalar tam süper olacaktı Tongue
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Mar/2010 saat 23:47
onun için mail attık emre düzelttireceğiz inş.Arkadaşlar sizlerle gurur duymamak mümkünmü. Orduya kadar uzanan bir eli olan Eskişehirspor taraftarı her türlü övgüye layıktır.
SAĞOLUN VAROLUN.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 26>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,217 saniyede hazırlanmıştır