eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Ara Transfer Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 126>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 12:43

PARA...PARA...PARA...

malesef klüpte para yok...bırakın transferi mevcut futbolcuların paralarını bile öderken zorlanıyoruz...hal böyle olunca paralı transfer yapamıyoruz...onun yerine elalemin kadroya giremeyen ama satmayada kıyamadıkları topçularını kiralama yönüne gidiyoruz...

hatta ona bile para vermek istemiyoruz...o zamanda diyoruzki...yaaa Rıza hoca sen bu bjk. camiasını iyi bilirsin...seni severler vede kırmazlar...lütfen kişisel ilişkilerini kullan ve bize bjk den şunu...bunu...onu...v.s..al getir...

yani kısaca parasız adam peşindeyiz...onuda Rıza hoca nın kişisel ilişkisi ile sağlamaya çalışıyoruz...bizlerde bu sayfalarda kalkıyoruz bjk nin altyapısı olduk diye hem yönetimi hemde Rıza hocayı yerden yere vuruyoruz...

şimdi allahaşkına yönetim gitse manisa dan sezer öztürk ü...ankaragücünden meye, semavi barbaros u...bjk den batuhan ı...trabzondan da engin baytar ı...yurtdışındanda ismi geçen milos mariç ile şu belçikada oynayan bahreynli milli topçuyu parayı basıp mallığına alsa...Rıza hoca buna hayır mı diyecek...hem bırakın  Rıza hoca yı hangi hoca buna karşı çıkarki...

ben bazen yönetimede hakveriyorum...ara transferde futbolcu almak çok zor iştir...büyük maliyetler ister...devre arası zamanı kısa olduğu için hemen uyum sağlamayabilir...yani bir sürü risk...hal böyle oluncada elinde bonservisi olan fahri tatan ile yine para vermeden hatır gönül ilişkisi ile aldığın erkan zengin tarzı topçular alabiliriz...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Gurbeteses Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Almanya
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:00
Alıntı yapılan müfitkabal

PARA...PARA...PARA...

malesef klüpte para yok...bırakın transferi mevcut futbolcuların paralarını bile öderken zorlanıyoruz...hal böyle olunca paralı transfer yapamıyoruz...onun yerine elalemin kadroya giremeyen ama satmayada kıyamadıkları topçularını kiralama yönüne gidiyoruz...

hatta ona bile para vermek istemiyoruz...o zamanda diyoruzki...yaaa Rıza hoca sen bu bjk. camiasını iyi bilirsin...seni severler vede kırmazlar...lütfen kişisel ilişkilerini kullan ve bize bjk den şunu...bunu...onu...v.s..al getir...

yani kısaca parasız adam peşindeyiz...onuda Rıza hoca nın kişisel ilişkisi ile sağlamaya çalışıyoruz...bizlerde bu sayfalarda kalkıyoruz bjk nin altyapısı olduk diye hem yönetimi hemde Rıza hocayı yerden yere vuruyoruz...

şimdi allahaşkına yönetim gitse manisa dan sezer öztürk ü...ankaragücünden meye, semavi barbaros u...bjk den batuhan ı...trabzondan da engin baytar ı...yurtdışındanda ismi geçen milos mariç ile şu belçikada oynayan bahreynli milli topçuyu parayı basıp mallığına alsa...Rıza hoca buna hayır mı diyecek...hem bırakın  Rıza hoca yı hangi hoca buna karşı çıkarki...

ben bazen yönetimede hakveriyorum...ara transferde futbolcu almak çok zor iştir...büyük maliyetler ister...devre arası zamanı kısa olduğu için hemen uyum sağlamayabilir...yani bir sürü risk...hal böyle oluncada elinde bonservisi olan fahri tatan ile yine para vermeden hatır gönül ilişkisi ile aldığın erkan zengin tarzı topçular alabiliriz...

Cok haklisin arkadas. Atilan tüm adimlarda Eskisehirsporun gelecegi icin düsünülüp atilmali! Böyle bir kulüp icin büyük riske girilemez! Ama eksiklerimizde acik ortada. Eger Safetde giderse, kimi alacagiz? Oraya da bir oyuncu gelecek artik!
http://supportersofeskisehirspor.blogspot.com/
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:03
rıza hocada olmasa hiç transfer yapamıyacakmışız halil ünal kasılı kasıla ümiti ben aldım diyor adam bir gol attı oda penaltıdan iki trilyona yakın para verildi ümite  bakın kayseriye 18 yaşındaki gurbetçi çocukları tek tek renklerine bağlıyor bizde konuşma var hava atma var ama icraat yok hergün eses bunu aldı şunu aldı yazıyor ama transferleri biz değil başkaları yapıyor ikinci devre çok zorlu geçecek  deplasman maçımız çok bu kadroyla biz zor gol atarız ALLAH sonumuzu hayır etsin
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
Rasyonel Liste gör
Yeni Yazar

Rasim
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:13
Alıntı yapılan oredius

Bakıyorum herkesin ARA TRANSFER DÖNEMİNDE çok büyük beklentileri var..
[

Taraftarı bu beklenti içine sokan, söylemleri ile yine Yönetimdir..
Gecem Siyah, Gündüzüm Kırmızı
Yukarı
cevcet26 Liste gör
Usta Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:20
Alıntı yapılan Gurbeteses

Alıntı yapılan müfitkabal

PARA...PARA...PARA...

Cok haklisin arkadas. Atilan tüm adimlarda Eskisehirsporun gelecegi icin düsünülüp atilmali! Böyle bir kulüp icin büyük riske girilemez! Ama eksiklerimizde acik ortada. Eger Safetde giderse, kimi alacagiz? Oraya da bir oyuncu gelecek artik!
bizim klübumuz turkiye liglerinde en fazla bilet hasılatı elde eden 5 klüpden birisidir muhtemelen,iddaa geliri,naklen yayın geliri,federasyon geliri,ana ve yan sponsorlar,benzinlik,stad reklamları,ziraat bankası kupa katılım vs.e paraları benım aklıma gelmeyenlerde vardır heralde ki yöneticilerimiz para veriyolarmı bilmiyorum artık Allah bilir kısacası maddi durumumuz kötüyse ki geçen sezon çokta kötü transferler yapmadık buyuk paralar harcanmadı lovrek,polyak hariç.ee nerde bu paralar bu sene yabancı transferide yapmadık yerlide ragıp ve burak zaten kiralık bilmiyorum ben anlıyamıyorum
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:27
Bizim kulüp para sıkıntısı çekiyorsa Süper Lig'de en az 12 takımın dükkanı kapatması lazım!
KKŞ
Yukarı
champions26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:31
http://www.klasspor.com/tr/haber/11513-Ankaragucunde_Youla_atagi.html Meye,Semavi,Ceyhun takasta kullanabileceğini yazmış.İinşallah doğrudur.O kadar asparagas haber dolu ki neye inanacağımıza şaşırdık.
Yukarı
esgun Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:34
Ümit Karana çuvalla para verileceğine aynı paraya koşacak yaşı genç  2 tane adam alınırdı.
Üstelik alınacak genç oyuncular nasıl olsa kadro dışı kalamaz maddesi  koydurdum gideyim Barımla ilgileneyim diyemez.
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:35
Bu kulup de para sıkıntısı olmamalı eğer bu kulüp para sıkıntısı çekiyorsa yönetimin güvenirliliğinde şüphe duymak gerekir hoş zaten güvenmiyorum bu yönetime zerre kadar. Paraların nereye gittiği ne yapıldığı meçhul. Ya bunları hiç bir vergi denetmeni incelemiyormu acaba? Burda aramızdan vergi denetemni taraftarımız varsa onları,  Bu yönetimin hesaplarını incelemeye davet ediyorum....
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Direct Link To This Post Tarih: 08/Oca/2010 saat 13:37
Alıntı yapılan santi

dışardan alıcağımız oyuncular yerine alt yapımızda yetişen genç kardeşlerimize yönelsek sayın başkan onur bayramoğlu, mahmut, ve son olarak çankırıya imza atan 17lik ercin bu genç kardeşlerimiz hep eskişehirli, onur orta saha, mahmut stoper, ercin sol bek bunları bünyedee tutup kiralamak yerine elimizden kaçırdık devam edin dışardan oyuncu almayaa buyrun elimizden kaçırdığımız ercine nasıl sahip çıkıyorlar;

Erçin'i biliyorum. Hatta sizinle de mesajlaşmıştık bu konuyla ilgili. Uzun süredir forma giymiyordu U18 takımımızda. Onun yerine İstanbul Belediyespor'dan bir genç oyuncu getirmişler, onu oynatıyorlardı. Bunun kiralık olduğuna inanmak istiyordum ben, ama 3 senelik bonservisiyle almışlar. Eskişehir'liydi bu arkadaşımız. Ve oldukça da iyi oynuyordu. Zaten U18 liginden Çankırı Belediyespor gibi profesyonel 2. Lig takımına direkt transfer olmak bunun göstergesi. İleride başka takımla bize rakip olursa yazarız; "Bak bizim altyapımızdan yetişmeymiş" diye. Aferin yönetim!

Artık transfer falan istemiyorum, elinizdekileri tutun, Adem'le Mehmet Yılmaz'la sözleşme uzatın, altyapıdaki oyuncuları profesyonel yapın ona da razıyım. Yazıklar olsun.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 126>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır