eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Utandınız mı?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 17>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 17:29
İddia ediyorum, BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARI sadece tribünde TARAFTARLIĞINI göstersin, yüzbinlerce futbolseverin yeniden kalbini kazanır ve dünden bize kalan mirası(1965 ruhu ve Eskişehirsporluluk bilincini) yarınlara bırakır.

Bize yakışanı bu değildir de nedir? Allah'a şükürler olsun yağma olayı tribün liderlerinin kararlılığıyla ciddi biçimde azaldı, neredeyse kalmadı. Küfür olayı da dilerim yavaş yavaş biter. Beyler, bizim taraftar profilimize bakarsanız eğitimli, kültürlü, aydın insanların ne kadar çok olduğunu ama bu kitlenin susmadığını, takımını en iyi biçimde desteklediğini görmek mümkün.

Eskişehirsporlu olmak, Kırmızı Siyah ve 1965 demek, en güzel davranışı sergilemekle eşdeğer değildir de nedir? Biz Bizans'ın üç büzüğünden de büyüğüz. ANADOLU'nun zaten en büyüğüyüz. Küfürle, hakaretle büyük olunmaz, korku yaratmaya kalkmak bence içinde olduğum camiayla zaten örtüşmeyen bir şey. O zaman geriye tek bir şey kalıyor; aşkımızı, sevdamızı yaşamak ve yaşatmak... Son nefese kadar...
Yaşasın Eskişehirspor
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 17:53
türkünün tartışmasınıda yapacaksak vay halimize.....
içinde küfür olsa eyvallah zaten karşıyımda böyle muzip şeylere evet varım.. Ha  karşı taraf küfürle karşılık verir o ayrı. Demekki denizlililer iyiniyetli insanlarmış ki dalgaya aldılar almasalardı zaten buraya papaza gelmiş demektir . Ozamanda benden önce siz küfür ederdiniz zaten..  O zaman  '' NE FENER NE ..NE KARTAL NEDE ...ŞAK GALATASARAY....'' bestesinide söylemeyin? niyemi E KÜFÜR VAR KARDEŞİM !!! hani KARŞIYDINIZ KÜFÜRE???
türkü söylenir dünya laf adama küfür et '' E ONLAR BİZANSLI??'' ne bu perhiz ne bu lahana turşusu.......
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 17:58
Rakip'inle uğraşma takımını destekle ...
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
Süleyman ÖZ Liste gör
Yeni Yazar

Süleyman Öz
Yer: Eskişehir
  Alıntı Süleyman ÖZ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:09
Ya BIrakın ADAmlar Bile Alkışladııı.. Yaptıgımız Çogu Şeyii ....Kırk Yılın Başı Küfürsüz Bişey Yaptıkk :..Hemen Konu Açmışınız... Bize Yapılanları Ne Çabuk Unuttunuzz. Neler Cektik Bankasyada..
"Şimdi sıra bizde, haydi büyük adam,
şampiyon yap bizi ERTUĞRUL SAĞLAM"

"Şimdi sıra bizde, haydi büyük adam,
şampiyon yap bizi ERTUĞRUL SAĞLAM"
Yukarı
ÖZKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

özkan
Yer: açık-sağ taraf
  Alıntı ÖZKAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:11
Alıntı yapılan SRKN

Alıntı yapılan ClaustrophobicEs

Birşey soracağım acaba Esesin p..lerine tezahüratını kimsemi duymadı ?
ben duymadım...
peki sen denizlinin p..lerine tezahuratını duydunmu?

Ben ikisinide duydum. Bizden kızılcıklı yaptı bu tezahuratı. Denizli taraftarı ise bu tezahuratı çok kısa yaptı.
Hepimiz aşığız, bir tek farkla; benimki sizden biraz fazla...
Yukarı
_efsane26_ Liste gör
Yazar

Gökhan ÇETİN
  Alıntı _efsane26_ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:14

bu maç neyse de asıl haftaya kim bilir neler duyarız..

kombine no: 1196
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:18
Küfür falan yetmez ,rakip taraftarin bir kacinin topugundan vurmadikca bu is olmaz .......AngryAngry
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 18:47
Şu saldırın durmadan bestesinin sonunda ki "x'in p..lerine koymadan" kısmını, "Atatürkte x'e koymadan" olarak değiştirsek çok yararlı olacak.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 19:02
Alıntı yapılan gakkos26

Rakip'inle uğraşma takımını destekle ...
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
doğuş Liste gör
Deneyimli Yazar

Doğukan can
  Alıntı doğuş Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Kas/2009 saat 19:07
konuyu başka yerlere çekmeyelim. Evet ben taraftarımızın bu şekilde bağırmsından utandım onlarla alkışlayınca daha çok utandım. 
sevinmek için sevmedik
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 17>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,094 saniyede hazırlanmıştır