eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gençlerbirliği:2 - Eskişehirspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 99>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:33

Ya uzatılacak ne var anlamıyorum tamam kardeşlerim lütfen yaaSmile Biraz güler yüzlü olun renktaşlarınıza...3.yüz hala...Haftaya içerde G.anteple maçımız var. Kazandığımız takdirde samiyene nasıl bir havada gideceğimizi düşünün...Geride kaldı artık gençler maçı. Kazayla berabere kaldık. Alabilirdik...Olmadı. Neyse önümüze bakalım.

Hep Beraber...

Saldır Eses Saldır...Ölümüne..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:36
Alıntı yapılan oyaman

10 kişiyle , sonuç güzel.
takım iyi yolda. her maça hep böyle ciddi hazırlanıp çıkarsak
bu sene ilk 5 garanti bence. yeterki takımın ahengi bozulmasın, sakatlık vs. olmasın.
Aynen katılıyorum hiç sakatlık ve kart olmassa en iyi ihtimalle ilk beşte bitiririz ama bu imkansız gibi görünüyor yedek kulubemiz aynı kalitede değil merdivenleri hazmederek çıkmak daha iyidir ama muhteşem taraftarı unuttuk es es in en büyük gücünü biz bu sezon 5 6 7 o civarlarda ligi bitiririz gibi geliyor
    Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:38
 Gençlerbirliği forumunda Eskişehirspor'a yönelik eleştirilerden örnekler. Lütfen seviyeye dikkat:
  " Eskişehirspor taraftarı umarım en kısa zamanda "takımı için" bağırmanın çok daha faydalı ve mutluluk verici bir duygu olduğunu hatırlar. Yoksa bir çok Anadolu takımı taraftarının gözündeki saygın yerini hızla kaybeder. Öyle bir camiaya, tarihe, değere yazık ederler..."
 "
Eskişehir seyircisi rezaletti. Ufacık gerginliklerde bile koltuklar havada uçuştu. Bunlar taraftar olamaz. "
    " maçla ilgili düşüncelerimi sonra yazacağım.
ancak öncelikli ricam;

forumdaki eses bölümünün acilen çıkartılmasıdır.

bizden tek bir küfür bile çıkmazken, ortada hiçbirşey yokken, 90 dakika bize küfür eden adamların burada işi ne
"
  " Eskişehirspor taraftarları kendilerini antipatik kılmak için ellerinden geleni yapıyorlar, açıkcası nefret etmediklerini düşündüğüm bir rakip deplasmanında tribünlerin karşılıklı şenlik havasına olacağını umuyordum ama alakası yoktu yaşananların. Forumlarından okduğumuz kadarıyla polis taraftarları germiş falan tamam ama biz de aynı ankara polisiyle muhattabız, asla polisi savunacak değilim ama, kendilerine maç öncesinde dahi sert davranılıyorsa biraz da sebebini kendilerinde aramaları gerek diye düşünüyorum. "

since1965
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:40
QUOTE=lig_a]o stadda maç izledikten sonra bizim stadda iş olmadığını tekrar anladım.bize stad şart[/QUOTE]

İŞTE O STAD:

640*480 boyutundan büyük olarak foruma eklenen fotoğraflar forumdan kaldırılır...

MOD.

ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:48

Maalesef bazı kişiler veya bu kişilerin oluşturduğu arkadaş grupları kendilerinde, herşeyi yapma hakkını buluyorlar. Yok başka takıma gider yapma, küfür etme.Bizimle ilgisi olmayan takımlara laf atma vs... "Efsane Eskişehirspor taraftarı" bu kişiler yüzünden sadece lafta kalıyor. Gençlerbirliği taraftarına bile illallah dedirtiksek, şapkamızı önümüze koyup, düşünelim...

Kendilerini Esesin üstünde zannedenler kimdir? 

Bu hakkı nereden ve nasıl buluyorlar?

Kendilerini ne sanıyorlar?

Amaçları nelerdir? 

Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
  Alıntı Gaul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 20:49
Maça kendi imkanlarımızla trenle gittik. Biz gittiğimizde hiç bir taraftar otobüsü yoktu ve saat yaklaşık beşti. Gardan düz gidince stadın içinden geçerek deplasman gişesine ulaşılıyor. Ordan gidecekti ki bir Gençlerbirliği taraftarı yaklaşık 50 yaşlarında bir abimiz durdurdu. Güçlüler stadın kapısında bekliyor. Ordan gitmeyin atkıları falan alıyorlar. Ben esesi severim. Arkadan dolaşın dedi. Açıkcası pek inanmadık. Ama yine de atkıları belimize dolayıp üstümüzdeki kapşunluların önünü çekerek gittik. Bir çok Ankaragüçlü stad girişindeki büfenin ordaydı ve elerinde bir çok atkı vardı.  Bizim hakkımızda iyi düşünen bir Gençlerbirliği deplasmanında neden küfür ettik. Bursa ile sorunlarımız olabilir. Ankaragücü'yle de problemlerimiz olabilir. Ancak bunu Gençlerbirliğine yansıtmak ne kadar doğrudur ? Başımızda duran reislerin amigoların, buna engel olmaları lazımdı. Küfür ettim mi ? Evet bütün Ankaragücü'ne veya Bursa'ya edilen küfürlere katıldım. Ancak Gençlerbirliği'ne asla..

Abilerim,, kardeşlerimi daha duyarlı olmaya çağırıyorum.
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
  Alıntı 26KIRMIZI Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:04

Maçtan önce taraftarlarımıza yapılan saygısızlıkları kınıyorum görevini yapmayan görevini kötüye kullanan polisede yazıklar olsun zaten ankaradan ne beklenirdiki başlarındaki adamda hayır yok balık baştan kokarmış yazıklar olsun melih gökçek umarım eskişehire gelirsinde cvbını alırsın

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:06
Ankara geneline çağrışım yaptıracak küfür oldu.ama Gençlerbirliği ve Camiasına doğrudan edilen bir küfür ben duymadım.belki olmuştur ama ben duymadım.
buraya Gençlerbirliği forumundan alıntı yapan arkadaşlara da bir çift sözüm var.
sözkonusu küfür olayının Camiamızca nefretle karşılandığını oraya aktarıversinler.kendi Taraftarlarını durmadan töhmet altında bırakma kolaylığında değil;asıl yüzünü gösterme doğrultusunda çaba harcasınlar.
Yukarı
simsek26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Turkey
  Alıntı simsek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 21:07
Alıntı yapılan 26KIRMIZI

Maçtan önce taraftarlarımıza yapılan saygısızlıkları kınıyorum görevini yapmayan görevini kötüye kullanan polisede yazıklar olsun zaten ankaradan ne beklenirdiki başlarındaki adamda hayır yok balık baştan kokarmış yazıklar olsun melih gökçek umarım eskişehire gelirsinde cvbını alırsın

gökçekmi ESKİŞEHİRE gelince cevaını alır abicim ?
En güzel yerlerde en güzel şekilde ağırlarlar hiç merak etme..Paşalar gibi gelir giderWink
ANKARA ESDER BAŞKANI BARIŞ BAŞ
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Germany
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 22:23
Alıntı yapılan hüsnü

Alıntı yapılan gündüzlerli26

Bu gencleri yönlendiren Reiscikler bunlari saglam kafayla bir düsünsünler...
Gündüzlerli  '' Reiscikler '' sözcüğü yakışık almamış, eleştirirken biraz daha duyarlı olalım...

Haklisin Hüsnü,
Yanliz ben onlarin küfürlü teahüratle gencleri ortak etmelerini veya engel olmamalari nedeniyle yazdim. o ismi hak edecek güzel seyler görelim silmesinide biliriz.
Eskisehirspor klübünün bu deplasman macindan Tff alacagi para cezasini kimin hesabina yazalim. Bu isler sorumluluk ister....
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9192939495 99>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,102 saniyede hazırlanmıştır