eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Karaborsa Bilet?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_zafer_es26 Liste gör
Yazar

ZAFER
Yer: ESKİŞEHİR/BİLCK
Online Durum: Offline
  Alıntı es_zafer_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 00:56
ben 20:00 gibi bilet kuruğuna giridim yanıma 2 tane 18 yaşların da 2 tane genç yaklaştı 20 tl ye bilet var dedi nerden buldun dedim abi bize fazla vermişler dedi paramda az şimdi şeytan dürtüyor alsam mı almasam mı ne yalan söyleyeyim tam alıyordum ordan biri geldi parayı ver dedi senin bilet sahte okumadı allah işte az daha bizde yanıyorduk 
Yukarı
demiryolcu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ATİLA
Yer: OSMANGAZİ
  Alıntı demiryolcu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2009 saat 01:16
Arkadaşlar maçtan önce bir abimiz zannediyorum yanındakiler çocukları ve yegenleriydi yaşları 8 ila 13 olan bu kardeşlere beş adet bilet alıp maça öyle soktu tamam belki durumu iyi olabilir ama o abi kesinlikle KERİZ degil bende bilet satılan gişenin önünde bedelsiz bilet satan gençleri gördüm onlar adına üzüldüm çünkü bu çoçukların birileri tarafından kullanıldıgını hissettim bunu sordugumda ama kafasını öne egip uzaklaştılar benden, o gençleri nası şikayet edebilirsin onlara bu bileti verenleri çogumuz tahmin ediyoruz onlara tepki koymalıyız.Son olarak ögrenci ve bayanlara kesinlikle indirim yapılmalı kimseye ayrıcalık tanınmamalı.
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:04
Alıntı yapılan demiryolcu26

Arkadaşlar maçtan önce bir abimiz zannediyorum yanındakiler çocukları ve yegenleriydi yaşları 8 ila 13 olan bu kardeşlere beş adet bilet alıp maça öyle soktu tamam belki durumu iyi olabilir ama o abi kesinlikle KERİZ degil bende bilet satılan gişenin önünde bedelsiz bilet satan gençleri gördüm onlar adına üzüldüm çünkü bu çoçukların birileri tarafından kullanıldıgını hissettim bunu sordugumda ama kafasını öne egip uzaklaştılar benden, o gençleri nası şikayet edebilirsin onlara bu bileti verenleri çogumuz tahmin ediyoruz onlara tepki koymalıyız.Son olarak ögrenci ve bayanlara kesinlikle indirim yapılmalı kimseye ayrıcalık tanınmamalı.

Ben kendi yiğenimi sadece kendi biletimi okutarak içeri soktum.Yaşı 10.O abimizde denese belki 5 bilet değilde 2 bilet ile falan sokabilirdi.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
Yer: Uluönder
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:21
Hepsini geçtik, arkadaşım aradı. Kendisi Antalya'da memurluğu kazandı orada yaşıyor. Antalyalıların söylediğine göre Antalyalılara beleş bileti 10 liraya satmışlar. Kim bunlar Allah aşkına.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:22
Alıntı yapılan KuRBaN

Hepsini geçtik, arkadaşım aradı. Kendisi Antalya'da memurluğu kazandı orada yaşıyor. Antalyalıların söylediğine göre Antalyalılara beleş bileti 10 liraya satmışlar. Kim bunlar Allah aşkına.

O muhtemelen yalandır. Barkodlar orada geçmez.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 01:25
banner Abi, seni düzeltmek için söylemiyorum. Yalnız elinde ki bileti yarın iş yerine getireceğini söylemiş. Umarım yalandır.
Yukarı
dangerofayder Liste gör
Deneyimli Yazar

MURAT
Yer: TAKKALI
  Alıntı dangerofayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 02:50
dişi şimşeklerin  beleş bilet dogrudur. ayrıca bütün grupların aldıgınıda duydum.. tribün cocuklarına dagatsalar iyi ama biletleri satıyolar...
ben ögrenciyim dogruları söylemek gerekiyosa 25 ytl ark bilet alıyoruz 2ye 1 giriyoruz. 1 dakkadan sonra para bulamıyorsun...
merve reis bu işler boş işler elin fenerlisi hic eses peşine beleşe koşarmı buda düşünceli...
HERKEZİ BEKLİYORUZ GRUBUMUZA...
DİŞE DİŞ KANA KAN ANTİ CİNCON
http://www.facebook.com/group.php?gid=155195992392&ref=nf#/group.php?gid=155195992392&ref=nf
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 02:54
Alıntı yapılan dangerofayder

dişi şimşeklerin  beleş bilet dogrudur. ayrıca bütün grupların aldıgınıda duydum.. tribün cocuklarına dagatsalar iyi ama biletleri satıyolar...
ben ögrenciyim dogruları söylemek gerekiyosa 25 ytl ark bilet alıyoruz 2ye 1 giriyoruz. 1 dakkadan sonra para bulamıyorsun...
merve reis bu işler boş işler elin fenerlisi hic eses peşine beleşe koşarmı buda düşünceli...

Murat kardeşim, yanlış anlama ama yazdıktan sonra yazdığını okuyor musun? Okuyorsan anlayabiliyor musun? Rencide etmek ya da küçük düşürmek gibi bi niyetim kesinlikle yok. Sadece merak ettim. Özellikle mi bu şekilde yazıyorsun, yoksa klavyen de arıza mı var?
Yukarı
yankee2222 Liste gör
Usta Yazar

atilla
Yer: Habur-Silopi
  Alıntı yankee2222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 03:01
Alıntı yapılan dangerofayder

bütün gruplara bedelsiz gidiyor. grup 1 e 2 girince fazla olan bedelsizlerde stat önünde okutuluyor. O paralar ne oluyor bilmiyorum. Ama çoğu deplasmanlarda yine bilet için falan harcanıyor o paraların. Ama o satılanlar neferin mi kızılcıklının mı altesin mi dişi şimşeklerin biletimi bilemem
KIZILCIKLI
Sınırın Kırmızı Şimşeği
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar

Hasan Balaban
  Alıntı KuRBaN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2009 saat 03:04
Ben bu sezon 2 maça da Kızılcıklı'ya en erken girenler arasındayım. Ben girdiğim vakitler de bire iki yapılmıyordu. Hatta Antalya maçında biletlerinizi atmayın, kontrol olabilir, biletsizler çıkartılacak diye söylendi. Sonrasını bilemem.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır