eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sevdan Bir Ateş Atkısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 67>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Online Durum: Offline
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:27
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan kujo

Erman'ım ben maça gitmeyeceğim. Hava soğuk...
Vay be Kujo hava soğuk ha...

Hakan Abi işi bir oturuşta bitirebilir ama ona sürekli "Bu sonuncusu abi" diyen biri lazım.LOLÖnceden bu görev benimdi. Kujo'ya devrediyorum. Maç sonunda ihtiyaç olursa gelirim.

edit
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
wolfalone3839404142 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
Yer: eskişehir
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:32
Şöyle bir handikap var; ya yağmur yağmazsa Smile

??
nerde kalmıştık?
Yukarı
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:34
Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan kujo

Hakan Abi işi bir oturuşta bitirebilir ama ona sürekli "Bu sonuncusu abi" diyen biri lazım.LOLÖnceden bu görev benimdi. Kujo'ya devrediyorum. Maç sonunda ihtiyaç olursa gelirim.

Ben tek başımamı gideceğim. 1000 kişi maça gelecek. 4 kişi çıkmıyor arkadaş.

lan kujo o senmiydin bu sonuncu deyip 14 saat dikiş makinasıının başından kaldırmayan .. vallahi bravo...

nerde kalmıştık?
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

Alıntı yapılan kujo

Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan kujo

Ben tek başımamı gideceğim. 1000 kişi maça gelecek. 4 kişi çıkmıyor arkadaş.

lan kujo o senmiydin bu sonuncu deyip 14 saat dikiş makinasıının başından kaldırmayan .. vallahi bravo...

yok abi o Erman_26. Ben olsam söylerimBig%20smile
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Oca/2010 saat 23:40
Alıntı yapılan wolfalone3839404142

Yok abi bendimBig%20smile Valla ben de sonuncu sanıyordum AbiLOL Seni kandırmak gibi bir niyetim yok yani.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:12
hakan abiyi kızdırmayın sonra forumcak tutamııyoruz. Big%20smile haka abi 500 kişiye diktikten sonra bir de bizim otobüse özel bir şeyler dikersin artık Embarrassed
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
  Alıntı birisi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 00:23
Alıntı yapılan es_emre26

Ömer Faruk'u çok hevesli gördüm onu da yaz kujo Big%20smile

Biz yarın maçtayız.

istanbulda yaşıyor ve okuyor olmasam -ayrıca finallerimde var- vallaha gelirdim kardeşim... muhtelif klup taraftarları bizim nasıl deplasman yapacağımızı merak ediyorlarmışta (hatta dolduramayacağımıza bile inananlar var Smile) onlara cevap niteliğinde bir koreo yapılsa 10 numara olur...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 02:10
aslında su nasıl olur_? kefen seklinde beyaz bezler kullanılsa giymek icin...ve "azrail son sözün ne dediginde EsEs" tezahuratini yapsak(sözleri tam hatırlamiyorum)...diger yapilcak islemlere göre daha basit ve daha icerigi fazla olmaz mi? konsept güzel bence? kücük nacizane bi öneri ve beyaz kefenlerin arasına gene siyah yada kırmızı kefenlerle eses yazilabilir gene...
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 02:19
birde Azrail insanlar öldügünde sevdiklerinin kılıgına girip gelirmiş die bişi duymustum burdan cikişla siyah kırmızı elindede karikatürlerde kullanılan o kesici aletle biri kullanılsa... en önde o dursa elindeki kesici alet yerinede EsEs bayragi olsa ve her salladiginda kefen giymiş taraftarlarımız EsEs cekse ve azrail sordugunda tezahuratini yaparsa geldigimiz son nokta olur koreoda die düsünmekteyim:) umarim anlatabilmişimdir hayalimdekini,biliyorum akıl vermek kolay bu işin büyük emek gerektirdigini biliyorum,bu önümüzdeki macta olmasada sonraki maclarda yapilabilir belkide...
Yukarı
Deneyimli Yazar

Hakan Çitil
  Alıntı wolfalone3839404142 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Oca/2010 saat 09:26
Alıntı yapılan izzetiz

birde Azrail insanlar öldügünde sevdiklerinin kılıgına girip gelirmiş die bişi duymustum burdan cikişla siyah kırmızı elindede karikatürlerde kullanılan o kesici aletle biri kullanılsa... en önde o dursa elindeki kesici alet yerinede EsEs bayragi olsa ve her salladiginda kefen giymiş taraftarlarımız EsEs cekse ve azrail sordugunda tezahuratini yaparsa geldigimiz son nokta olur koreoda die düsünmekteyim:) umarim anlatabilmişimdir hayalimdekini,biliyorum akıl vermek kolay bu işin büyük emek gerektirdigini biliyorum,bu önümüzdeki macta olmasada sonraki maclarda yapilabilir belkide...

fena fikir değil en azından sıradışı
nerde kalmıştık?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 67>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,188 saniyede hazırlanmıştır