eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Adem Sarı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 309>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Herkese_Benden_Cay Liste gör
Deneyimli Yazar

zfwr
Yer: hilal
Online Durum: Offline
  Alıntı Herkese_Benden_Cay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 09:43
Alıntı yapılan es-be-eses

Allah Allah, bu Adem ne yapmış da bu kadar efsane olmuş ben anlayamadım şahsen. Benim gözümde birkaç maç iyi oynayan, onun dışında 90 dakika süre verilen maçlarda süper lig seviyesinde gözükmeyen bir futbolcu. Bayılıyoruz hemen birilerini göklere çıkartıp birilerini yerin dibine sokmaya. Siz durduk yere bu kadar pohpohlayınca adamların da üzerine gereksiz yere sorumluluk biniyor, bu defa sahaya çıktıklarında ayakları birbirine dolanıyor. Önce Adem bir fizik gücünü yükseltsin, kondüsyonunu arttırsın, diğer forvet oyuncularıyla rekabet edecek düzeye gelsin, ondan sonra zaten ilk 11'de sürekli yer bulmaya başlar.

Adem Sarı Süper lig' te 5 maçta 90 dakika forma giymiş. 

Diyarbakırspor - Eskişehirspor, Eskişehirspor   - Trabzonspor , Eskişehirspor - Diyarbakırspor, Sivasspor    - Eskişehirspor, Eskişehirspor - Fenerbahçe .. Bu 5 maçta 4 golü var. Oyuna daha sonradan dahil olupta attığı goller de var. Efsane değildir tabi ama geçen sene diğer forvetlerin belki yarısı zaman kadar sahada kalamayıp takımın en çok gol atan futbolcusu olmuştur ve halen kadroya alınmıyor. Fizik gücüde yetersiz diyelim bu hafta neden son dakikalarda oyuna alındı fizik gücü sadece 5 dakikalık mı. Şu oyuncu değişikliklerimize hastayım zaten maçın son dakikaları gelmiş gol atsın diye forvet oyuncusu oyuna alınıyor. 
Yukarı
emrahhh Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: eskişehir
  Alıntı emrahhh Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 12:04
Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Allah Allah, bu Adem ne yapmış da bu kadar efsane olmuş ben anlayamadım şahsen. Benim gözümde birkaç maç iyi oynayan, onun dışında 90 dakika süre verilen maçlarda süper lig seviyesinde gözükmeyen bir futbolcu. Bayılıyoruz hemen birilerini göklere çıkartıp birilerini yerin dibine sokmaya. Siz durduk yere bu kadar pohpohlayınca adamların da üzerine gereksiz yere sorumluluk biniyor, bu defa sahaya çıktıklarında ayakları birbirine dolanıyor. Önce Adem bir fizik gücünü yükseltsin, kondüsyonunu arttırsın, diğer forvet oyuncularıyla rekabet edecek düzeye gelsin, ondan sonra zaten ilk 11'de sürekli yer bulmaya başlar.

Diyarbakırspor - Eskişehirspor, Eskişehirspor   - Trabzonspor , Eskişehirspor - Diyarbakırspor, Sivasspor    - Eskişehirspor, Eskişehirspor - Fenerbahçe .. Bu 5 maçta 4 golü var. Oyuna daha sonradan dahil olupta attığı goller de var. Efsane değildir tabi ama geçen sene diğer forvetlerin belki yarısı zaman kadar sahada kalamayıp takımın en çok gol atan futbolcusu olmuştur ve halen kadroya alınmıyor. Fizik gücüde yetersiz diyelim bu hafta neden son dakikalarda oyuna alındı fizik gücü sadece 5 dakikalık mı. Şu oyuncu değişikliklerimize hastayım zaten maçın son dakikaları gelmiş gol atsın diye forvet oyuncusu oyuna alınıyor. 

adem in ilk 11 cıktıgı macları dusununce 90dakika cıkaramayacagı belli direncli savunmaya bişey yapamıyor ama 70 ve sonrasında da ck can yakar 85 de messi girse ne işe yarıyacak... konya macında bence 1-1 ken alınmalıydı
...sevda değil tutku bizimkisi...
Yukarı
26ambo Liste gör
Yazar

Ahmet Rasim Karakas
Yer: Almanya
  Alıntı 26ambo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 18:41
adem'e daha fazla sans verilmeli!!!!
gecen sezon ortalama her 109 dk bir gölu var...
bu cocugu oynatacaksi oda golünü atar!

ikinci yari oyuncusu diyenleri'de anliyamiyorum
ESES
Yukarı
esAY Liste gör
Deneyimli Yazar

Mustaf Kemal
  Alıntı esAY Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 19:10
GS maçında senden goller bekliyorum Sarı.
Yukarı
anil_es Liste gör
Usta Yazar

Anıl
Yer: Solhan/Bingol
  Alıntı anil_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 19:19
yetenekli, zeki, hizli, kaliteli bir oyuncu.
gecen sene attigi kritik goller kalitesini gosterdi.
bu sene riza hoca onu pek dusunmuyor galiba ama dusunse iyi eder.
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
  Alıntı ekukrer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 19:34
Böyle giderse Eskişehir'in Semih'i Adem olacak...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 19:44
Alıntı yapılan 26ambo

adem'e daha fazla sans verilmeli!!!!gecen sezon ortalama her 109 dk bir gölu var...bu cocugu oynatacaksi oda golünü atar!ikinci yari oyuncusu diyenleri'de anliyamiyorum

bende...
çünkü Rıza Hoca nın geçen sene ilk 11 de başlattığı ÜMİT KARAN ve MEHMET YILMAZ gol atamama serisini 6-7 maça çıkarmışlardı.( Ve unutmayalım bunlar ilk 11 de başladıkları maç. )
Yukarı
eseskisehir Liste gör
Yazar

NEJDET KÖFTER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eseskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 20:58
rıza hoca hele bu hafta kodrada ADEM SARI ılk 11 de baslamasın bak neler oluyor...

cocukta ne konsantre bıraktın ne ıstek...

neyın pesındesın bılmemkı maceraysa aradıgın burda sana yer yok...

kralsın ADEM SARI

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:26
Alıntı yapılan emrahhh

Alıntı yapılan Herkese_Benden_Cay

Allah Allah, bu Adem ne yapmış da bu kadar efsane
olmuş ben anlayamadım şahsen. Benim gözümde birkaç maç iyi oynayan, onun
dışında 90 dakika süre verilen maçlarda süper lig seviyesinde
gözükmeyen bir futbolcu. Bayılıyoruz hemen birilerini göklere çıkartıp
birilerini yerin dibine sokmaya. Siz durduk yere bu kadar pohpohlayınca
adamların da üzerine gereksiz yere sorumluluk biniyor, bu defa sahaya
çıktıklarında ayakları birbirine dolanıyor. Önce Adem bir fizik gücünü
yükseltsin, kondüsyonunu arttırsın, diğer forvet oyuncularıyla rekabet
edecek düzeye gelsin, ondan sonra zaten ilk 11'de sürekli yer bulmaya
başlar.

Diyarbakırspor - Eskişehirspor, Eskişehirspor   - Trabzonspor ,
Eskişehirspor - Diyarbakırspor, Sivasspor    - Eskişehirspor,
Eskişehirspor - Fenerbahçe .. Bu 5 maçta 4 golü var. Oyuna daha sonradan dahil olupta attığı goller de var. Efsane değildir tabi ama geçen sene diğer forvetlerin belki yarısı zaman kadar sahada kalamayıp takımın en çok gol atan futbolcusu olmuştur ve halen kadroya alınmıyor. Fizik gücüde yetersiz diyelim bu hafta neden son dakikalarda oyuna alındı fizik gücü sadece 5 dakikalık mı. Şu oyuncu değişikliklerimize hastayım zaten maçın son dakikaları gelmiş gol atsın diye forvet oyuncusu oyuna alınıyor. 
adem in ilk 11 cıktıgı macları dusununce 90dakika cıkaramayacagı belli direncli savunmaya bişey yapamıyor ama 70 ve sonrasında da ck can yakar 85 de messi girse ne işe yarıyacak... konya macında bence 1-1 ken alınmalıydı

ADEM in 90 dk. sahada kaldığı hiç bir maçta bn yorulduğunu görmedim.Nerden çıkartıyorsunuz fizik gücünün yetersiz olduğunu...
Yukarı
esgökhanes Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: Yeşiltepe
  Alıntı esgökhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 21:59
adem 90 dakikayı çıkaramıcak oyuncu olsa bile 5 dk lık oyuncuda DEĞİL
Bir Tek Seni Sevmekten Yorulmadı Bu Kalbim ! KIRMIZI SİYAH KÜLTÜR'DÜR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 179180181182183 309>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır