eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2009-2010 Transfer Sezonu -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 363364365366367 372>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 20:50
Alıntı yapılan doğuş

Alıntı yapılan Özer

Vucko'nun bu yıl taş çatlasa 10 maça çıkacağına inanıyorum...Kimse kızmasın ama Vucko Süper Lig seviyesinde oyuncu değil...Stoperde Sezgin-Nadaravic veya Sezgin-Elsaka daha iyi olur derim ben...

Sezon sonu bu yazdığınızı unutmayın en çok vucko para yapacak herkes vucko yu transfer etmek isteyecek, demedi demeyin

Doğuş Abi inşallah öyle olur ben yanılırım ama Vucko çok ağır...Bundan 10 yıl önceki doldur boşalt futbol olsaydı olurdu ama artık günümüz futbolu ağaya pasa dayalı,hızlı bir o kadarda teknik o yüzden Vucko bunlarda sınıfta kalıyor..Ama inşallah yanılan ben olurum...
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
ekinoks_26 Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 20:51
ClapClap
Alıntı yapılan SerifOkan

Alıntı yapılan müfitkabal

son 3 yıl içinde hem fener...hemde bjk forması giymiş bir futbolcunun, hemde 24 yaşında... futbolculuğu tartışılıyorsa...gerçekten "PES"

ClapClap
KIZIL KARA BİR SEVDA
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 20:58
Alıntı yapılan inadına_eses

Alıntı yapılan ESESLİTURGUT

Alıntı yapılan inadına_eses

Burak Yılmazı  tanıyalım tanımayan bilmeyen arkadaşlara....

http://www.youtube.com/watch?v=_NABYBCxdUA

bu bana geldı sanırımClapabı yasından dolayı bısey dıyemıyorum ancakkkkkk gel gelelım sabahtan berı burak hakkında yaptıgım yorumlara yapılmayan yorum kalmadı benım gorusum oydu hala da değişmedi ama tak etti öncelikle abi burak denen adam geçen sezon ne yaptı?7 yaşından beri tribünde olan ve o yaştan beride futbolla haşır neşir olan ben de kendime göre bişeyler bildiğimi düşünüyorum ama affedersiniz biz yorum yapamayız yaşımız genç veya muhalefettlik yapmak yasak...burak konusunda fikrim değişmez burak sonradan oyuna girer eğer istekliyse bişiler yapar golde atar ama eğer AKŞAMDAN KALMAYSA bu tribünleri kim susturur benim endişem bu bende herkes gibi eskişehirsporluyum ve bunlada gurur duyuyorum burak yakın gelecekte ne yapmış geçen sezon kaç maçta sonradan girmiş ?kaç gol atmış guiza formsuz deivid sakatken bile adam yer bulamıyordu ali bilginle beraber bana neyi gösteriyorsun eğer bu golleri ise bu golleri 3 veya 4 sene  evvel telelig vs.. stadyum gibi yerlerde  biz 2lıglerde surunurken ızledim o sene manisaya gittiğinde kurtarıcı olarak yılmaz vuralla beraber manisadayken bişeyler yaptı zaten en iyi burağıda orda izledim ben sonradan da yoklara oynadı babası futbolun içinde olan gece hayatıyla bjk taraftarında ün yapan hatta ibrahım toramnla gecelerı takıldıgı için burağın kankası ibrahim toraman diye tezahuratlara neden olan burak gelirse İNSALLAH HAYIRLI OLURDA YANIIRIM DİYORUM HALA BAZI VİDEOLAR ALIYORUM AYIP EDİLİYOR HERKESİN GÖRÜŞÜNÜ AÇIKLAMA ÖZGÜRLÜĞÜ VARDI SANIRIM? AMA  şunuda söyleyeyim burada eğer burak imzayı atar ve güzel futbol olumlu işlerle takımı ucuurursa çıkar burdan delikanlı gibi ben yanılmışım burak hakkında derim SEVİNEREK ESESİM İÇİN...ama bana burda burak jımnastıkde oynadı fenerde oynadı bu takıma gelsin show yapar tarzında konuşan arkadaşlarımız abilerimiz burak fıs çıktığında burada olurlarmı saygılarrr...........
Turgut kardeşim burda sana bir gönderme yapmadım üstüne alınmışsın üzüldüm sadece burak yılmaz kimdir neyin nesidir bilmek isteyenler için video yu koydum ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim Eskişehirsporlu olacak bir futbolcu önce neye dikkat eder 1.TARAFTAR sitesini inceler  burdaki yorumlar heleki senin yorum torpilci topçumu gibi cümleler yanlış tamam beyenmeye bilirsin ama böyle yorumlardan kaçınmalısın sevmessin beyenmezsin faydalı olmaz der geçersin ama şöyle yaptı şuraya gitti böyle yaptı şuraya gitti demen sence şık kaldımı burda herekes istediğini yazabilir ama düşünerek yazarsa sorun kalmaz kardeşim kususra bakma artık biraz öz eleştiri yaptım SAYGILAR...
O KONUDA HAKLISINIZ  zaten takıma yararı olacağına inanacağım futbolcu hakkında hayatta böyle bişey yazmam yani kötüleyecek bişey burak konusuna gelince de burak faydalı olmaz inşallah foruma girerde görür yazdığımıda gelmez bizeTongue kurtulmuş oluruz sezon içinde yapacağı yanlışalrı konuşmaktanTongue forumdaki yorum yazma konusuna gelincede ben görüşümü yaptım inadına üstüme gelircesine burak şöyle iyi böyle diyenler oldu ondan bu kadar sinir harbine kapıldık HAKKIMIZDA HAYRLISII OLSUN AMA burak gelirde büyük işler yaparsa burdan zevkle özür dileyeceğim delikanlı gibiWink
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:35
Onu beğenmem Bunu beğenmem
Burakıda istemeyenler kimi alalım messiyimi ?
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kızılcıklıugur Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:45
burak kiralık gelir büyük ihtimal.. kiralık gelmesse iyi. ama aydın alınsa galatasaraydan daha iyi.. oda kiralık gelcek ama. bunlar yerine bonservisli kaliteli futbolcular alsak daha iyi olur
*****KIZILCIKLI*****
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 21:47
Ben Burak'ı istemiyorum demedim,geçen sene hiç oynamadı maç eksiği çok.Bir an önce kampa yetişsin,hazırlık maçlarıyla eksiğini kapatsın dedim.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:04
Alıntı yapılan esessinan

Burak Yılmazla büyük olası anlaşıldı deniliyor,Batuhan için görüşmeler devam ediyor,elimizde Youla Ümit var...Daha kac tane forvet için girişimlerimiz olacakConfused
defans ve orta sahaya yönelmenin zamanı geldi de geçiyor bile...

Batuhan gelmeyeceği için arayışlar bu yüzden Wink
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
ClaustrophobicEs Liste gör
Usta Yazar

Emre Darıcı
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:20
Kanatta iyi olmasada Burak Yılmaz'ı kanatta oynatacak olabilirler.
Yukarı
es-es77 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:22
bence acılen kalıtelı bır orta saha hatta ıkı orta saha almalıyız.aksı taktırde defanstan cok top şişiririz gol olsun dıye. 
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"
Yukarı
PeaCe Liste gör
Yazar

Barış
Yer: OldCity
Direct Link To This Post Tarih: 09/Tem/2009 saat 22:24
Alıntı yapılan es-es77

bence acılen kalıtelı bır orta saha hatta ıkı orta saha almalıyız.aksı taktırde defanstan cok top şişiririz gol olsun dıye. 

Şişirerek oynayan bir takımın;

ya kanatları yoktur ya da beyin görevi gören orta sahası yoktur...
Love's a Fire EsEs!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 363364365366367 372>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır