eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gaziantepspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Erman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2011 saat 21:44
Maçın 2. yarısını izleme fırsatım oldu.Gaziantep beklediğim gibi çıkmadı.Allah'dan Minsk'in kaleci ve defansı yardımcı oldu da Kamil Ocak'a avantajlı skorla döndü.Özellikle kalecilerine ayrı parantez açmak lazım.Hocaları sık sık uyardı.Hatta yedek kaleciyi ble ısınmaya göndermişti sanırım ama değiştiremeden atıldı kaleci.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 00:46
Hayatımda izlediğim en sıkıcı maçlardan birisiydi,rakip takım kendi kalesine gol atıp kalecisi atılmasa antep bu turu geçmekte zorlanabilirdi...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
yıldırımrıdvan Liste gör
Usta Yazar

rıdvan yıldırım
Yer: eskişehir
  Alıntı yıldırımrıdvan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 00:58
es es olsa bu takıma fark atardı orada antep turu geçsede işi zor bu futbolla
TekSevdam ES-ES 'im
Yukarı
ermnuniesesfan Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
Yer: Antalya
  Alıntı ermnuniesesfan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 01:03
Antep'ten doğru düzgün taraftar bile yoktu sanırım.Genelde orada kalan öğrenci grupları vardı.Zaten onlarda çekirdek çitledi... Zaten iki takımda bitsede gitsek havasındaydı.Spikerde maşallah azeri spiker gibi bir maç anlatışı vardı uyuklamamak için 2-3 defa yüzümü yıkadım.Bi ara yanlışlıkla tv'nin sesini kısmışım 15-20 dk. farketmedim bile Evdekiler hayırdır yayında problem mi var deyince uyandım
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 10:19
Alıntı yapılan onurnefer

İnşallah geçemezler turu nedense taraftarları bizi hiç sevmiyor
Eğer böyle düşünüyorsan tabi sevmezler.
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
  Alıntı EsesLi Onur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 13:13
Alıntı yapılan yıldırımrıdvan

es es olsa bu takıma fark atardı orada antep turu geçsede işi zor bu futbolla
Minsk ligi devam ediyo adamlar her hafta maç yapıyorlar gaziantep daha hazır degil ondan dolayı böyle bir futbol oynadılar antepin kadrosu gerçekten iyi
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
Nusrat Liste gör
Yazar

Furkan Öztürk
Yer: İstanbul
  Alıntı Nusrat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 19:20
Helal olsun Antep'e. İkinci yarıdaki güzel futboluyla zaten Avrupa'yı haketmişti , şike olaylarına adı karışmayan birkaç temiz kulüpten birsi aynı zamanda. Göründüğü kadarıyla her şeyi hakediyorlar , umarım mümkün mertebe başarılı olurlar.
Üniversiteli Eskişehirsporlular / Boğaziçi Üniversitesi
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 23:53
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan EyupCelt

<SPAN -ft='"":3' ="message">G.Antep Belarus'ta Dinamo Minsk karşısında 1-1 berabere kaldı .. Geçen seneki Antep'ten eser yok .. Gaziantepspor daha yeni sezona hazırlanamamış belli .. Olcan Adın Antep'te gözüme en çok çarpan isim oldu .. İlk yarıya oranla 2.Yarı daha iyi oynadı Antep (Tabi bunda Dinamo Minsk Kalecisinin kırmızı kart görmesinin büyük etkisi var Wink) Ama genede etkisizdi Antep .. Genelde hep ölü ataklar yaptılar .. </SPAN>
Rakipleri meşhur Dinamo Minsk değildi FC Minsk'ti...
Benim aklıma Minsk diyince direk Dinamo Minsk geliyo .. Başka bi Minsk adı altında takım olduğunu bile duymamıştım doğrusu LOL LOL Teşekkürler bilgi için Wink
Yukarı
EyupCelt Liste gör
Deneyimli Yazar

Eyup
Yer: ESKİŞEHİR ! ! !
  Alıntı EyupCelt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2011 saat 23:58
Alıntı yapılan eFsAnE UyAnDı

tek maç olarakmı oynanıyordu ön eleme maçları.yani Gaziantepte rövanş oynannıcakmı.
Evet,oynanacak .. Uefa Kupası,Şampiyonlar Ligi gibi kupalarda ön eleme maçları her zaman çift maç (içerde-deplasmanda) oynanır.. Sadece Tek maç üzerinden ön eleme oynayan adı duyulmuş bir kupa varsada ben duymadım bugüne kadar Wink
Yukarı
EAL Liste gör
Deneyimli Yazar

FROM MALIÇ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı EAL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Tem/2011 saat 10:09
Maçı trt 1 veriyormuş. Antep inşallah tur atlar. ve stadları inşallah dolar. Bir önceki maçın seyircisiz olması sıkmıştı.
AN AN AN TEP TEP TEP ANTEP ANTEP ANLOLLOL
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır