eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Hazırlık Kampı ve Maçları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 716717718719720>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Mar/2019 saat 22:42
SPOR TOTO SÜPER LIG 28.03.2019 21:13 TSİ 

Fenerbahçe, Eskişehirspor ile oynadığı hazırlık maçını farklı kazandı.

Fenerbahçe, Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor ile yaptığı hazırlık maçını 4-0 kazandı.

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada sarı-lacivertlilerin gollerini Jailson, Soldado ve İsmail Köybaşı (2) attı.

Sarı-lacivertli ekip, Eskişehirspor karşısında sahaya, Volkan Demirel, Şener Özbayraklı, Skrtel, Serdar Aziz, İsmail Köybaşı, Jailson, Oğuz Kağan Güçtekin, Alper Potuk, Moses, Valbuena ve Soldado ilk 11'iyle çıktı.

Konuk Eskişehirspor ise Melih Ağa, Hakan Aslantaş, Erdal Akdari, Berkay Dabanlı, Mehmet Feyzi Yıldırım, Issah, Furkan Balaban, Mete Kaan Demir, Fıratcan Üzüm, İbrahim Halil Öner ve Emre Güral ilk 11'iyle mücadeleye başladı. 
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
e^3_Nicola Liste gör
Usta Yazar

Ş.EMRE
Yer: Esk / Sazova
  Alıntı e^3_Nicola Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2019 saat 08:20
Dünkü maçta Fuat Hoca ne denedi gerçekten anlayamadım.. İlk 11' baktım 3 tane stoper oyuncusu vardı ve orta sahda da sadece Kamal Issah.. Dedim heralde 3-5-2 deneyecek ama maç başladığında gördüm ki stoper olan Furkan Balaban'ı ön libero olarak orta sahda oynatıyor.. Yedekte bekleyen orta saha oyuncuları da yazık garip garip maçı izliyor.. Mehmet Özcan, Furgan falan Hocanın denediği şeyi merak içersinde izliyorlardı.. Traji komik olan şey ise ikinci yarıda stoperleri bu sefer oyundan alıp Onur Bayramoğlu'nu stoper oynatmasıydı.. Çocuk da şaşırdı ne yapacağını ki 3. ve 4. golü yedik zaten o sıralarda..

Skor çok önemli değil tabi ama zaten üst üste aldığımız malubiyetler sonrası moral olarak gerilemiş takıma bu tarz taktik hatalar yaparak oynayıp zevk alacakları bir hazırlık maçını zehir etme Hocam.. Ben şahsım adına ilk 11'i ideal 11'imiz olarak görmek ve sonrasındaki değişikliklerde de mantıklı hareketler beklerdim şu maçta.. Yediğimiz gollerin dışında defansımızın arkasına atılan toplara bir türlü müdahale edemememiz düşündürdü açkçası.. Altınordu maçında yediğimiz ve Altınordu'nun kaçırdığı pozisyonların benzerlerini dünkü hazırlık maçında da gördük.. Defans arkasına sarkan toplarda Berkay ve Erdal kötü performanslarını sürdürdü.. Mevlüt oyuna girdikten sonra sakatlığın verdiği endişe ile biraz korkak oynadı.. Ben dün akşam iyi bir oyun göremedim sahada.. Rakip oyunu başlatacağı zaman ileride pres yapılmasını istemiş sanırım Fuat Hoca, bu presi iyi de yaptık ama kaptığımız pozisyonları daha olgunlaştıramadan kaptırdık.. Üzerine de takım ile birlikte ileriye çıkan defansımız arklarında büyük boşluklar verdi..

İkinci yarı değişen oyuncular da yetersizliklerini sergileyince sonuç, daha önemlisi kötü oyun kaçınılmaz oldu.. Benim açımdan Fuat Hoca taktik olarak hanesine bir "-" daha yazdırdı..
İyi günde, kötü günde!
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2019 saat 09:40
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Dünkü maçta Fuat Hoca ne denedi gerçekten anlayamadım.. İlk 11' baktım 3 tane stoper oyuncusu vardı ve orta sahda da sadece Kamal Issah.. Dedim heralde 3-5-2 deneyecek ama maç başladığında gördüm ki stoper olan Furkan Balaban'ı ön libero olarak orta sahda oynatıyor.. Yedekte bekleyen orta saha oyuncuları da yazık garip garip maçı izliyor.. Mehmet Özcan, Furgan falan Hocanın denediği şeyi merak içersinde izliyorlardı.. Traji komik olan şey ise ikinci yarıda stoperleri bu sefer oyundan alıp Onur Bayramoğlu'nu stoper oynatmasıydı.. Çocuk da şaşırdı ne yapacağını ki 3. ve 4. golü yedik zaten o sıralarda..

Skor çok önemli değil tabi ama zaten üst üste aldığımız malubiyetler sonrası moral olarak gerilemiş takıma bu tarz taktik hatalar yaparak oynayıp zevk alacakları bir hazırlık maçını zehir etme Hocam.. Ben şahsım adına ilk 11'i ideal 11'imiz olarak görmek ve sonrasındaki değişikliklerde de mantıklı hareketler beklerdim şu maçta.. Yediğimiz gollerin dışında defansımızın arkasına atılan toplara bir türlü müdahale edemememiz düşündürdü açkçası.. Altınordu maçında yediğimiz ve Altınordu'nun kaçırdığı pozisyonların benzerlerini dünkü hazırlık maçında da gördük.. Defans arkasına sarkan toplarda Berkay ve Erdal kötü performanslarını sürdürdü.. Mevlüt oyuna girdikten sonra sakatlığın verdiği endişe ile biraz korkak oynadı.. Ben dün akşam iyi bir oyun göremedim sahada.. Rakip oyunu başlatacağı zaman ileride pres yapılmasını istemiş sanırım Fuat Hoca, bu presi iyi de yaptık ama kaptığımız pozisyonları daha olgunlaştıramadan kaptırdık.. Üzerine de takım ile birlikte ileriye çıkan defansımız arklarında büyük boşluklar verdi..

İkinci yarı değişen oyuncular da yetersizliklerini sergileyince sonuç, daha önemlisi kötü oyun kaçınılmaz oldu.. Benim açımdan Fuat Hoca taktik olarak hanesine bir "-" daha yazdırdı..

haklısın görüşlerinize katılıyorum ben dün heyecanla güzel bir maç seyredeceğimi sanarak öyle hevesli geçtim tv nin başına taktiği ben de anlamadım sadece milinkoviçe yaptırdıklarını emreye yaptırdığını ve emrenin bayağı da gayretli olduğunu gördüm; sadece dün emrenin ve mehmet feyzinin performasının iyiye gittiğini görmek beni sevindirdi kaleciler çok yetersiz, savunma sadece ofsayt taktiğini öğrenme provası yapıyordu sanki ben futbolcuların çoğunluğunun sahada ne yaptığını bilmeyerek oynatıldığını gördüm bu bana teknik direktör yetersizliğini düşündürmeye başladı, hazırlık maçı da olsa bu kadar çok oyuncu değişikliği sadece çorba yaptı o kadar.
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
tepebaşılı26 Liste gör
Usta Yazar

Necati
Yer: Tepebaşı/Esk.
  Alıntı tepebaşılı26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2019 saat 13:44
Ya kardeşim madem hazırlık maçı yapıcan ne diye fenerle yapıp 4yiyip takım içi morali bozuyorsunuz? Yap kendi ayarında bir takımla, futbolcular öz güven kazansın.. Hiçmi hiç gereği yoktu Fenerden 4 yiyip moral bozmanın..
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Yukarı
lejyonnn Liste gör
Usta Yazar

Lejyon
Yer: eskişehir
  Alıntı lejyonnn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Mar/2019 saat 15:51
maçı anlamayanlar için;

ilk yarıda 2 takımda as kadrolarıyla sahadaydı ve neredeyse dengede bir maç oldu
Erdal'ın hatası ile de devreyi 1-0 mağlup kapattık ki Fener'in yıldızlarla dolu bu kadrosuna göre normal bir sonuç

2. yarı zaten her iki takımda as oyuncularını değiştirerek yedeklerin performansını da görmek istedi

ayrıca Furkan Balana'a takılanlar, Fuat hoca daha önce de Furkan'ı orta sahada denemişti
Gerçekten ben de beğendim, top tekniği de gayet iyi
Bana göre stoper de Berkay Dabanlı'dan daha yetenekli ve Mevlüt olmadığında formayı giymesi gereken isim..

ben Fuat hocanın eksiklerimizi gördüğü çok iyi bir hazırlık maçı olduğunu düşünüyorum.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2019 saat 14:47
Ligin ilk yarısında son derece başarılı bir performans sergileyen ve son olarak 2 Şubat’ta oynanan ve Es Es’in 3-2 kazandığı Gençlerbirliği maçında 90 dakika sahada kalan Mevlüt Çelik, o maçın ardından 6 Şubat günü antrenmanda sakatlık geçirmişti. Adductor kasında yırtık tespit edilen savunma oyucusu, Karabükspor, Denizlispor, Gazişehir, Adana Demirspor, Hatayspor ve Altınordu maçlarında forma giyemedi.

Milli maç ve yerel seçimler nedeniyle lige verilen 19 günlük ara Mevlüt’e de yaradı. Bu zaman diliminde kendini toparlayan ve sakatlığını atlatan 22 yaşındaki durdurucu, 28 Mart’ta oynanan Fenerbahçe hazırlık maçında ikinci yarı oyuna girdi. Yaklaşık iki aydır resmi maç oynamayan Mevlüt’ün, İstanbulspor maçında forma giyeceği tahmin ediliyor.

Art arda yaşanan puan kayıplarının kendisini çok üzdüğünü belirten başarılı savunma oyuncusu, “Ligde son 3 maçta maalesef kaybettik. Küme düşme hattına geriledik. Ama kalan haftalarda toplayacağımız puanlarla orta sıralara yükseleceğimize inanıyorum. Önümüzde üst üste iki deplasman var. İstanbulspor ve Osmanlı maçlarına iyi hazırlanıyoruz” dedi.

Vali Hanefi Demirkol Tesisleri’nde antrenman öncesi Sonhaber gazetesi muhabiri Aytaç Ersoy’a konuşan genç savunma oyuncusu, forma giymeyi çok özlediğini belirtti. Maça çıkmayı iple çeken Mevlüt Çelik, “Ligin ilk devresinde düzenli forma giydim. Üzerimdeki forma ve armaya çok alıştım. Artık sakatlığım düzeldi. Günden güne toparlanıyorum” ifadelerini kullandı.

Ligin sonunda korkulu rüya yaşamayacaklarını ifade eden Mevlüt Çelik, “Taraftarımızın içi rahat olsun. İyi niyetli, çalışkan bir ekibiz. Sendelesek de yıkılmayız. Kulüp olarak zor günler geçirdik, geçiriyoruz. Ama pes eden yok. Bu sezonu hayırlısıyla bitirdikten sonra önümüzdeki sezona bakacağız. Şu unutulmasın, herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor” dedi.
Yukarı
erkaneses2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

erkan
Yer: eskişehir
  Alıntı erkaneses2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2019 saat 16:26
Takımın bu kadar cok sakat vermesı ve transferlerın istenılen kondısyon sevıyesıne gelemeyısının sebebı bence kondısyonerlerımızın yetersız olusu. Bugune kadar en fazla bal lıgınde oda sosyete gökhanla görev almıs bır ekıp. Kaldıkı sosyete gökhanında amatör ligte ne kadar sahtekar bırı olduğunu herkes bılır. Eskısehırspor gercekten cok kötu kişilerin elinde inşallah ilerde bu adamlardan kurtuluruz.
sadece eses
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2019 saat 19:45
Göztepe 1 gol dk 7
esesimiz 1 gol dk 57
maç 1 1 devam ediyor
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2019 saat 19:49
golumuzu mehmet Fevzi Yıldırım atti penaltindan
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2019 saat 20:23
Göztepe 1 esesimiz 1 maç bitti
2 maçtir penaltidan gol atiyoruz bize kaleci forvet sart yoksa duşeriz bu sene
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 716717718719720>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır