eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAnkaragücü : 3 - Eskişehirspor : 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 130>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sdt_eses Liste gör
Yazar

sedat şişman
Yer: İNÖNÜ
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 19:14
bak kardesim benim hala neye isyan ettigimin farkında değilsin!!

Nerden biliyorsun benim cuma günü ankarada olmadığımı  sayfa 62 ye bakarsan görürsün benim orada ne yazdığımı cuma 11:10 yht ankaraya gittim ve hemen stada koşturdum hatta okul maçları hemen sordum soruşturdum ama maç günü satış yapılacağını ögrendim.

Protokol girişindeki görevlilerden sonrada boluya geçtim hatta haber vericektim ama boludaki otelde foruma giremedim sanırım yoğunluk vardı ve deplasman olayını bana öğretmeye kalkma ,bjk,fb,bursa,kocaeli, gençlerbirliği  deplasmanlarına gittim ve hicbirzaman bu kadar rezillik çekmedik.

Ama bu insanların yüzünden 15 kisi geldiğimiz maça 5 kişi girebildik 2 kisi bizim orda 2 kisi ankgücü maratonda 1 kişide tam gecekondu kale arkasına gitti!!

halil ünala takılmışsın zaten halil ünalı taraftarın büyük çoğunluğu sevmiyor bu adamı bana neden koruyosun bu lulüpte yönetim zafiyeti olduğu apaçık ortada işte bu yüzdendirki halil ünal yönetiminin beleşçilere BEDAVA ya dağıttığı biletler yüzünden açıkta kaldık ve 40 tlye ankaragücü maratondan bilet aldık girdik.

Halil ÜNAL başkan falan değil halil ünalın karakterine artistlik ve mafya babalığı  karışmış.Eger büyük başkan olsaydı bizi ankarada rezil etmez Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı gibi taraftarını ek tribüne aldırırdı. Benim içimden dün yaşananlardan sonra İbrahim yazıcıyı takdir etmek geçiyor ve bizim başkandanda çok daha büyük başkandır!! 

Gollerde sevinemiyoruz arkadaşlarımı görüyorum el sallayamıyorum çevik kuvvet komiserine söyledim şurdan atlayıp müdahale etmeseniz bizim tarafa geçsek diye ama anında atarım sizi dışarı dedi tüm bunları yaşarken bizim beleşçilerde golden sonra konfeti diye eses taraftarının malı olan biletleri havaya atarmış meğer ve hala birileri bu insanları koruma savaşı veriyor bunu anlamış değilim yazık çok yazık...

italyano meselesine değinmişsin bundan önceki senelerde italyano süper yapılırdı bu sene neden yapılmıyor? Ankaraspor maçında liverpool formalı çocuğu günü kurtarsın diye oraya çıkarırsan tabi senin sözünde dinlenmez açık taraftarına italyano değil ayağa bile kaldıramazsın neden maviş varken süper yapılıyordu bütün bunlar bu adam neden bıraktı bu tribünü sorarım ben size ?

dün ankaradan gelirken transitin otomatik kapısı bozuldu yanık kahvenin ordaki tamircilere yanaştık tesadüf olucak ya maviş erkanda ordaydı bizimkiler sordu neden gelmiyosun maçlara falan diye erkanda geliyorum abi görünmüyorum gibisinden şeyler söyledi ama durum apaçık ortadaydı işte erkanın orda olduğu zamanlar gerek bankasya gerekse bank asyaya çıktığımız ilk sene istanbulspor macı falan ne güzel italyanolar yapardık şimdi neden yapılamıyor araştırmak lazım???

Önümüzde bjk maçı var.Artık o maça yoğunlaşıp en büyük desteği vermemiz lazım ama dün yasadıklarım beni cok üzdü ve bu insanların avukatlığını yapanlar beni dahada çok üzüyor.Yazdıklarım uzun ,cümleler düşük, ama gerçek esesli taraftarlar benim ne söylemek istediklerimi anladıklarını biliyorum ben çok sinirliyim bu konuda ankaraya maça geliyoruz ve ben kendi kardeşimi maça sokamıyorum oda sinirlenip geldiğimiz arabaya gitti oturdu ne kadar kötü birseydir bunu en çok başına gelen anlar..

Biz eskişehirliyiz eskişehirsporluyuz ne olursa olsun eskişehirsporu  menfaat karşılığı için sevmeyiz inşallah zamanla bu insanları aramızda yok edeceğiz...

Yarısı Siyah & Yarısı Kırmızı
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 19:21
saat 6 da Ankaraya iner inmez gisede mac saatine kadar bilet  bekleyenlerden biri olarak hak vermemek mümkün deil Thumbs%20Up
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Gaul Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin Cem
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 19:43

sadece gülüyorum burda başka bişey demiyorum. Biletsiz kalan adamı ne güzelde suçlamışsınız..

Van Gölü expresiyle gittim. 5.50de Ankaradaydık. 300 bilet biletixden satıldığını biliyorduk. ve kalan biletlerden bi tane almak için abartısız gişede en ön sıradaydık.

12ye kadar bekledik ve yazı astılar bilet bitmiştir diye. 12de 13de gelen adamlar maça girdi ( biletixden bilet alanlara değildir lafım.) Biz gezindik bir bilet bulur muyuz diye.

Karaborsa aradık. Çinçinli tarafında söğüşlendik 30 liramız gitti. Bilet alamadık. 3 kişi 30 liramız kaldı. En yakın tren 6.10daydı geç dedik vazgeçtik. otogara gittik. Buzlu ve diğer eskişehire çalışan firmadakilere yalvardık burun kıvırdılar dalga geçtiler. otostopa gittik. Bütün taraftar otobüsleri geçti önümüzden alayı el salladı. Yer yok dedi 3 kişiyiz ankarada kalmışız ayakda da giderdik. ama el salladılar. tekrar otogara döndük eskişehirli bir amca 10 lira verdi Allah razı olsun. 7.10 treniyle Eskişehire döndük.

Şimdi ben kime kızayım.

1) en büyük hata bizde söğüşlendik doğru.
2) stadda bilet satmayan ankaragüclü yönetime mi ? ( hiç mi ankaralı taraftar yok? )
3) bütün biletleri Taraftar gruplarına verenlere mi? ( taraftar grubuna dahil olup onlardan olup beraber esrar mı çekmeliyiz? )
4) Sadece kendi adamlarını sokan taraftar gruplarına mı kızmalıyım. ( biz insan değiliz zaten ! )
5) Yolda kalmış 3 Esesliyi alamıycak kadar haciz olanlara mı kızmalıyım.

şimdi bırakıyorum kime kızacağımı da düşünüyorum.

biz ne zaman bütün olacağız ?
Ne zaman ben kızılcıklıyım neferliyim ayderliyim değilde esesliyim diyeceğiz ?
Biz ne zaman deplasmanda mağdur olmayacağız
Ne zaman başımızda Adam gibi adam başkan olacak ( kimse burda bana başkanı savunmasın. o biletleri kimseye verme hakkı yok ! ) ;

Bundan sonra deplasmana illallah..   açık tribüne takılacağım bundan sonra.

Saygılar...
http://tozluansiklopedi.blogspot.com/2011/10/kaos.html
http://twitter.com/#!/yicik
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 19:51
Alıntı yapılan aRı26

Tamam abi ben sana 15 Tlni veriyim o celtic eşofmanlı liverpool formalı arkadaş bu tribünlerin peşinden yaklaşık  4 5 yıldır koşturan bi arkadaş.yaşıda 16 17 değil 19 o çocuk gırtlağına yapışıp bilet almı dedi hayır demedi ben sana bjk maçında 15 tl veriyim abi problem çözülcekse ...

Aman ne büyük onur 4-5 sene tribünde gırtlak patlatmış zaten yazılanları okudum hepsini dikkatimi çektiki olumlu konuşanlar hep grup taraftarları olumsuz konuşanlar ise senelerdir karşılıksız sevgi ile bağlanan sade taraftar. 4-5 yıl değişik sübvanselerle deplasman hayatı yaşamak ESES taraftarına karaborsa bilet satma imtiyazı veriyor demek vallahi billahi sizin anlayışınıza bravo hadi 15 lirayı karşılamak için arkadaşa verdniz diyelim belkide karşılıksız alınarak karaborsa satılan biletin sahibi ben olacaktım ve çocuğumu ankaragücü tarafına sokmak zorunda kalmıyacak gücümüz yettiğince sevdiğimiz takımı destekleyecektik. Ama bunları yapamadım ve çocuğum boynu bükük seyretti maçı bu duygusal yıkıntının hesabını nasıl vereceksiniz. Yoksa gruplarda işler hep böylemi yürüyor. Bu değildir taraftarlık buna holiganlık buna mafyalık denir. Çok sözler geliyor klavyeme ama ne kadar söylesem de bu karaborsacılara değmez.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 19:56
Alıntı yapılan kitapcıES

Tartışmaya gerek yok.
Böylesine stresli ortamda, ateşli taraftara sahip iki takım karşılaşmış, elbette ufak tefek atışmalar olacak. Bunları büyütmeyelim, hiç bir takımın tribün grubu taraftarın tamamına hakim olamaz ve ne kadar iyi ilişkiler olsa da, böyle ortamlarda bazı tatsızlıklar yaşanır.
Bunları büyütmeyelim ve biz işimize bakalım.

İşte olay bu dostluk taraftarlar arasında değil tribün grupları arasındadır bundan gerçekci yorum yok.
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:04
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan kitapcıES

Tartışmaya gerek yok.
Böylesine stresli ortamda, ateşli taraftara sahip iki takım karşılaşmış, elbette ufak tefek atışmalar olacak. Bunları büyütmeyelim, hiç bir takımın tribün grubu taraftarın tamamına hakim olamaz ve ne kadar iyi ilişkiler olsa da, böyle ortamlarda bazı tatsızlıklar yaşanır.
Bunları büyütmeyelim ve biz işimize bakalım.

İşte olay bu dostluk taraftarlar arasında değil tribün grupları arasındadır bundan gerçekci yorum yok.
Clapguzel acıklamıs arkadaslar
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:08
Dostluk muhabbetlerini uzatmadan işimize bakmalıyız . Taraftar olarak rakip takım taraftarına haddinden fazla değer veriyoruz . Biz takımımıza daha nasıl destek oluruz buna bakmalıyız bize ne a.gücünden zaten bu ilgi alakayı hakeden insanlar değil...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:10
ES ESLİ KARDEŞİM YAPMA YANİ ..
ÇİRKİN DENILEBILECEK TEZAVRAT TAŞ ÇATLASIN 2 DK SÜRMEDI..
MAÇ ÇIKIŞI BİRLİKTE ÇIKILMADI MI..
GARDA ANKARAGUÇLULERIN ARASINDA EN AZINDAN BENIM YANIMDA 10-15 ES ESLI KARDEŞİM VARDI ...
GAYET NAZIK DAVRANILDI..
BU KADAR STRESLI BİR ORTAMDA SIZDEN BAŞKA BIR TAKIM OLSAYDI 1-0 DAN 2-1 E MAÇ DÖNSEYDI O STAD NE OLURDU BIR DUSUNSENE...
BENCE HER KES SERINKANLI OLMALI ...
CEBECIDE 2.LİGE ÇIKIŞINIZDA VERILEN DESTEK UNTULMAMALI DİYE DUSUNUYORUM..
KARDEŞ OLUNMASA BILE UNUTULMAMALI KI HEPİMİZ ANTI İSTANBULLUYUZ...
(bu yazı antix-1910) taraftar dernegının formundandır
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
unieses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

N-E
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:13
Alıntı yapılan OKTAY061626

ES ESLİ KARDEŞİM YAPMA YANİ ..
ÇİRKİN DENILEBILECEK TEZAVRAT TAŞ ÇATLASIN 2 DK SÜRMEDI..
MAÇ ÇIKIŞI BİRLİKTE ÇIKILMADI MI..
GARDA ANKARAGUÇLULERIN ARASINDA EN AZINDAN BENIM YANIMDA 10-15 ES ESLI KARDEŞİM VARDI ...
GAYET NAZIK DAVRANILDI..
BU KADAR STRESLI BİR ORTAMDA SIZDEN BAŞKA BIR TAKIM OLSAYDI 1-0 DAN 2-1 E MAÇ DÖNSEYDI O STAD NE OLURDU BIR DUSUNSENE...
BENCE HER KES SERINKANLI OLMALI ...
CEBECIDE 2.LİGE ÇIKIŞINIZDA VERILEN DESTEK UNTULMAMALI DİYE DUSUNUYORUM..
KARDEŞ OLUNMASA BILE UNUTULMAMALI KI HEPİMİZ ANTI İSTANBULLUYUZ...
(bu yazı antix-1910) taraftar dernegının formundandır

Oktay bey sizin iyi niyetinizi anlıyorum ama hep aynı durumla biz karşılaşıyoruz bursada küfür yedik ankarada küfür yedik bunu hakedecek bir şey yapmadık .

Ne olursa olsun bir tribün duruşunu 90 dakika koruyabilmeli...
Yakarım Dünyayı Senin Uğruna
EsEs'im Olmamış Döner mi Dünya
İstersen EsEs'im Senin Yolunda
Hepimiz Ölürüz Senin Davanda...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 20:21
Arkadaşlar boşa mesai harcıyorsunuz birbirinize burada ne yazarsanız yazın gruplar dost kalacak Taraftarlarda dileğini yapacak işler bu mecra da yürüyüp gitmektedir. Yazılarımızı tasarruflu kullanalım Wink
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 122123124125126 130>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,125 saniyede hazırlanmıştır