eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAnkaragücü : 3 - Eskişehirspor : 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 130>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:38
Onur artık uzatmayalım  zaten dün satdyumda gördük özbe öz kardeşleri biz skor kardeşi değiliz diyen kardeşleri ankaragücü dk 16 da bağırmadı ayrıca bursaya nasıl kaydılar hayret ben kendi kendime dedimki bunların kardeşlik olayı bitmiş bize gelince ESES'in ESES'ten başka dostu yok... 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:40
Tam skorboardun altında A.gücü tarafında maçı izleyenlerden biride bendim, bayraklardan doğru dürüst izleyemesemde yapacak birşey yoktu, Eses tribününe almadılar, izleyebileceğim en rahat yer orasıydı, benim gibi birsürü Esesli vardı orada farkındaydım ama gol atıpta sevinememek neymiş hepberaber anladık. Evet bende A.gücü'yle dostuğa karşıyım aynen Körfezle zamanında olan dostluğa karşı olduğum gibi. Bursaspor ile dostluğa her zaman varım çünkü Bursa taraftarı kalleş değil, A.gücüne de hiç kalleşlik yapmadılar ama görüyoruz A.gücü taraftarını. Ne kadar sevmesem kızsamda dün A.gücü taraftarı takımını çok iyi destekledi, stadında avantajını kullanarak takımı gerçekten ateşlediler. Ben dünkü maça gitmemiş olsam A.gücü taraftarını üç beş çapulcudan öte sanmaya devam ederdim ama gördüm ki Başkentin tek hakimi var o da A.gücü. Çekirdekçi açık tribün akıllı olsun aklını başına alsın ki taraftar ekolü olma özelliğimizi yitirmeyelim yoksa talibi çok, dün bunu bizzat gördüm...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:42
futbolda dostluktan öte menfaatlerin çatışması veya uyuşması söz konusudur. ankaragücü şu anda bizim rakibimiz ve düşmemek için uğraşıyoruz.

maçtan önce ankara büyüktür küme düşmez diye bağrıldı. beni kimin düşüp kimin kalacağı değil eskişehirsporun ligde kalması ilgilendiriyor. 

tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
aRı26 Liste gör
Yazar

Furkan Arı
Yer: Raykent
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:46
Tamam ya Tamam ben eses sevdalısı değilim...5 6 saatlik yollları zevk için gelip gittim yağmurun altında boşu boşuna eseses çektim..Bizim aklımız abilerimiz gibi çalışmıyor biz delikanlıyız kanımız kaynıyor yanlış yapmışlar tamam bilet satmakla ama onlara dalacaktım falan dememek lazım onlar bu forumu okuyor zaten burdan kardeşlerim birdaha yapmayın demek kötü bir şey mi olurda yaparlarsa yanlarına gidip uyarırsınız tekrardan...Onlar kendini bilmez kişiler değillerki hepimiz eses sevdalısıyız
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
hakankurtlu Liste gör
Yazar

hakankurtlu
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:48
pazar sabahı bizde 1 otobüs fabrika arkadaslarımızla ankara yollarına düstük.ankaraya gitdiğimizde her yer ana baba günü herkes bilet derdine düşmüş.bilet bulamayan arkadaslar mecbur ankaragüçlerin arasına girdiler.ama adamlar 1-2 milyonluk biletlerin bile kara borasını yapmıslar 5tl ye satmıslar.arkadasın anlatdıgına göre adamlar resmen telefon la görüsüp bana 5-10 tane daha bilet getir falan diye konusuyolarmıs karabosacılar yanı o stadın nasıl doldugu belli oluyo 1-2 milyona bilet satıp stadı dolduruyolar ondan sonra kendilerine büyük taraftar diolar pehpehpeh büyüklüge bak o kadar büyük taraftarsanız takımınız bu kiritik maçındabırakın bızım gibi 15tl yi 10 tl verin de görelim zaten ankarada başka türlü hiç bi maçda hiçbi stadı dolduramazlar.maraton tirbündeki eskli arkadasa bize küfür etdilermi die sordugum da hayır küfür eden olmadı maç 1-2 olunca hemen kendi takımlarına kaymaya baslamıslar tabi biz anında golu yıyince her sey degişmiş.hemen bu takım düserse katliyam çıkar falan die bagırmaya baslamıslar.yatıp kalksınlar İVESEYA dua etsinlerbizim sol tarafımızda kale arkasında bi grup vardı.adamlar en küçük bi hareketde olay çıkarmaya meyilliler eger bu maçı biz kazansaydık kesinlikle hem sahada hemtirbünde kesinlikle kavga çıkartırlardı.bu takımlarda dost falan olmaz beden söylemesi allahtan mustafa abi vardıda sag duyulu davrandı.biz bu lige gerçekten takımları için fedekarlık yapan en iyi taraftarız 

hk
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 15:50
Alıntı yapılan sdt_eses

Alıntı yapılan aRı26

Tamam abi ben sana 15 Tlni veriyim o celtic eşofmanlı liverpool formalı arkadaş bu tribünlerin peşinden yaklaşık  4 5 yıldır koşturan bi arkadaş.yaşıda 16 17 değil 19 o çocuk gırtlağına yapışıp bilet almı dedi hayır demedi ben sana bjk maçında 15 tl veriyim abi problem çözülcekse ...

ya varya eskişehirspor bu adamların eline kaldıysa yazıklar olsun hala savunuyor ya suna bak ya!!!
ben orda saat 10:00 sıraya girdim 12:30 a kadar bekledim bizim sucumuz ne? 4,5 yıldır tribünlerdeymis o tribüne karaborsacılık yapsin diye gidiyormus demekki ama binlerce gerçek esesli hicbi menfaat beklemeden gidiyor o tribüne!! 600 bileti bizim gruplar kendi aralarında indiregandi yapmış ne güzel ya bizde kalktık geldik inönüden 15 kisi aramızda 50 yasında abiyle 9 yasında cocukta vardı ve sadece 5 kisi maca girdik 3 kisi bizim tarafa girdiler biz 2 kiside onların maratonuna girdik 2 kapalı bilete 40 tl para verdik ankaragüclü karaborsacı serefsizlere!!!Angry duyduguma göre golden sonrada bilet saçmışlar bu insanlar işte bu insanlarada taraftar gözü ile bakılıyor ya ona içim yanıyor ya benim kardeşim maça giremedi adam golden sonra bilet saçıyor bu kadar insanlık dışı bişey olamaz arkadaslar ve su an kendi kendime diyorumki iyikide kücük yasta girdigim grup olayına kücük yasta kurtulmusum ve bu olaylara alet olmamisim neyse BÜYÜK BAŞKAN (!) halil ünal bu adamlarınla gurur duymalısın elde salla bu insanlarla gelecek gelmez cok yazıkkı gelmez olan bize olur 2 tlilik bileti 40 a alırız, maça girememek için 3 ,5 saat yoldan geliriz, ankaragüçlülerden küfür yeriz, maratonlarına gireriz onların içinde maç izleriz ama aklımız giremeyen kardesimde arkadaslarımda kalır bunun nasıl bisey oldugunu sadece benim durumdakiler anlar bundan sonrada açıkta bu adamların oldugu grubu yok sayıyorum!!
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 16:01
Bende maça giremeyenlerdendim. Dün 90 dk Güneşin altında stad giriş kapısında bekledim. Kimseye ne suç buluyorum nede biri böyle şöyle yaptı falan diyorum Çünkü boş hikaye. Sadece uzun zamandır içimden geçen söylemek istediğim bikaç şey var;
Dün gördüm ki Sadece EsEsli olmak işe yaramıyor Eskişehirde mutlaka bir adamın olucak veya birilerini tanıyacaksın. Yazıklar olsun ki Ne birini tanıyorum nede bir gruba mensubum.
Kendimi geçtim. Ben gencim beklerim. Ya cocuğuyla beraber gelen bir bayana ne demeli. Hafif bir yoğunluk olduğunu zaman elinde biletli biri 15-50 kişiyi arkasından sürüklüyor Yazık o kadında kucağında çocuğuyla bilet almak istiyor. İçim gitti hatta dayanamadım sırf o kadın için bilet alayım dedim ama DEDİĞİM GİBİ NE BİR ADAMIM VAR NEDE BİR GRUBA MENSUBUM.Angry Söylenecek ne söz var nede .... Herşey ortada daha ne diyelim.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
Savas33es Liste gör
Yazar

Savas
Yer: Bursa
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 16:03
std eses'e

mesajında cok dogru tespitlerınız var. Bazı lider gecınen oyle kişiler varkı esesten para kazanmak dısında hıc bır katkıları yok. Inanın eses formasını almak ıcın para vermezler. Hayt huyt ıle taraftarı yonlendırmeye calısırlar. Bu kişileri dunde ankara deplasmanında yakından gordum. Taraftar ezilerek ıcerı gırmeye calısırken , konuyu gorusecegız deyıp herkesın onune gecıp rahatca ıcerı gırdıler. Inanın gorustuklerı bır konu yoktu bızzat şahit oldum. Ah amigo orhan nerdesın esesın dustugu hale bak , kimler tarafından taraftar yonlendırılıyor. Yanlıs anlasılmasın Tatar Mustafa bey  harıc herkes bundan bır ders cıkarmalı. Lütfen esesı rant kapısı gormeyelım. Artık esesin orıjınal forması dısında forma almayalım. Takıma gıtmeyecek tek kuruş vermeyelım. Bedava bilet alırken bank asyaya bilet aldıgımızı unutmayalım. Birde stad girişlerindeki görevlilere biletlerimizi verip iceri girenler var. Bir biletle içeri kac kişi  bedava alınıyor. Stad girişlerine kamera istiyoruz. Para vermeden, protokol ve hak sahibi kimseyi içeri almayalım. Ben protokol hakkına sahip olmama rağmen daha bugune kadar esesımın hıc bır macına bu sekılde gırmedım. Zaten kombınesı cıkar cıkmaz aldım. Bu takımın bedavacılara ıhtıyacı yok , sıgaraya ıckıye vercegınız parayı bu takımdan esirgemeyın.
Yukarı
esesliso_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 16:03
Alıntı yapılan esesim-26

Alıntı yapılan esesliso_26

Alıntı yapılan esesim-26

bursada ankaragücüde benim dostum felan olamaz ancak düşmanım olur
onlardanda sen ve senin gibi düşünenler yüzünden bu tür olaylar yasanıyo zaten.daha dün kardestik bugün düşman mı olalım?onlar yoluna biz yolumuza ama düşmanlık asla!

ne diyim yani çokmu iyi diyim biz bunları burda adam gibi karşıladık şehrimizde rahatça gezdiler bişe olmadan gittiler stadda bişe yapmadık ama adamlar bize neler yaptı napıyım yani ankaragücü kardeşmiz mi diyim k.bakmayın ama bunları yapanlarla ancak düşman olunur...
sana ne yaptılar bilmiyorum ama bana bişey yapan olmadı eskişehir kaşkoluylada akşama kadar gezdim ankarada.maçtan öncede gezdik hatta onların tarafınada gittik bilet kuyruğuna girdik hiç bi sorun çıkartmadılar hatta adam gibi konustular ardkaraslar bizim taraftan bilet almayın yenilirsek olay çıkar kendini bilmezler size saldırabilir biz sizi seviyoruz kardasimizsiniz ama bu maç bizim için çok önemli biz çıkacak olayları engelleyemeyiz kendini bilmez çok dediler sence bunları diyenler bize düşman mı? düşman mı ilan edelim? tamam dostluk falan olmasın ama düşmanlıkta olmasın
kalsada son nefes yinede ESES
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 16:05
aynısı benim başıma geldi ligin ilk yarısındaki bursa maçında bende bursada maça giremedim ve stadın yanında oturarrak maçı radyodan dinlemiştim hem bide bilet parası verdigim halde bilet elime geçmedi daha dogrusu tanıdıkları kişilere biletleri vererek ne yazikki ben dışarda kalmıştım.... 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 118119120121122 130>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır