eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

BKŞ/Otel-İdman Ziyareti

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2009 saat 21:25
Alıntı yapılan Baba

Ben diyorum curcuna, meşale şov İSTENMİYOR, kardeşlerim diyor ki meşaleyi lobide mi receptionun üzerinde mi yakalımLOL Sade diyorum sadeLOL istenilen ve beklenilen bu, Allahım Yarabbim... Özgürüm yarın akşam üzeri gazeteye uğrarsan çok iyi olur, emaneti alman lazım benden... İşten çıktığım saatte çiçekçi aramayalımWink 

Alper abi meşalesiz karşılamamı olur.Yapma abi kırma çocukların bu isteğiniWink
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2009 saat 21:28

Alper abi meşaleleri çok sade yaksak olurmu fazla tantana yapmadan :)...

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2009 saat 21:29
Alıntı yapılan Baba

Ben diyorum curcuna, meşale şov İSTENMİYOR, kardeşlerim diyor ki meşaleyi lobide mi receptionun üzerinde mi yakalımLOL Sade diyorum sadeLOL istenilen ve beklenilen bu, Allahım Yarabbim... Özgürüm yarın akşam üzeri gazeteye uğrarsan çok iyi olur, emaneti alman lazım benden... İşten çıktığım saatte çiçekçi aramayalımWink 

Tamamdır, yarın uğrarım.. Abi iyi fikir aslında.. lobide süper olur bi düşünsene LOLLOL Bizim olayımız sadece otobüs ilk otele gelirken yakmaktı.. Neyse, bu ufak bi ayrıntı.. Biz yanlarında olduğumuzu hissettirelim o da yeter haklısın.. Maça tam konsantre çıkmaları için bizi görmemeleri gerekiyorsa, saklanırız sorun değil Tongue
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Mar/2009 saat 22:06
Tayfunum iki arada bi derede kalıyorum sen anla bari abim, kimsenin sevincini kursağında koymak gibi bir düşüncem asla yok, ama "Hassas bir dönemde takımın da hassasiyetine anlayış göstermek gerekir" diye ısrarla vurguluyorum.
Selim abi olur tabii ki neden olmasın, sade meşaleden kime zarar gelmiş ki bizim oyunculara gelsinWink
Özgürüm, Mesutun işi yoksa onu da al gel abim...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 09:01
Hemen hemen her otel ziyaretinde karşımıza çıkan ve adeta Sultanahmet Cezaevinin duvarlarını anımsatan bu motivasyon bozukluğu mevzuunu bir türlü çözebilmiş değilim. Millet tuttuğu takımı havaalanlarında binbir tantana ile karşılıyor, o takımların motivasyonları bozulmuyor bizim takımın motivasyonu bozuluyor. 3-4 taraftardan fazlasını görmeye tahammülleri yok nedense bizim hocalarımız ve futbolcularımızın. Böylesine önemli bir maçta bir futbolcunun motivasyonunu taraftarın sevgisi nasıl olur da olumsuz yönde etkiler anlamak mümkün değil. Anlayan varsa birileri anlatsın şurada...

Ben antrenörlük yaptığım dönemlerde önemli maçlar öncesi bir kaç taraftardan rica eder onları çoğu zaman cebimizden aldığımız çiçeklerle soyunma odasına davet ederdik. Maksadımız da oyuncularımızın motivasyonlarını yükseltmekti. Demekki, değişen dünya ile birlikte bu motivasyon denilen meretde değişmiş Smile

Alper kardeşimiz vasıtasıyla bizden istenilen ziyaret tarzı bir protokol ziyareti niteliğindedir. Bu protokol ziyaretini iki genç arkadaşımız bir demet çiçek ile gerçekleştirebilirler. Bu protokol ziyaretine ben katılmak istemiyorum. Ancak bir arkadaşım çıkar da; "Selahattin abi gel biz de dışarda bir etkinlik yapalım. Mesela otobüsün otele varış yolu üzerinde sağlı sollu asker nizam ve intizamı içinde dizilip, otobüsün üzerindeki logomuza asker selamı çakalım, sessiz sedasız, motivasyonu bozmayacak şekilde..." tarzı bir öneri getirirse yağmur, kar, çamur, dolu, tipi, boran, fırtına demez gelir asker selamını çakarım....

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 10:15
Hemşerim kepimle selam durmaya hazırım.
Yaşam içinde değer yargıları insandan insana değişir,
topçudan topçuya, teknik direktörden teknik direktöre de değişir.
Bu alemde değişmeyen, değişmeyecek tek şey vardır, o da ESES  taraftarının,
Eskişehirspor sevgisidir, asıl takımla taraftar arasına engel koymak motivasyonu bozar.

# Direnmüdavim....

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 17:08
Beyler... ESKİŞEHİRSPORUMUZ yarın hayırlısıyla akşam saatlerinde EStanbul'da olacak. Kulüp menejeri Kerem Bey'den aldığımız bilgi zarfında iki organizasyon yapılabilir...

İlki, Cuma akşamı(yarın) saat: 20.30'da Sürmeli Otel'de oyunculara başarı dilemek...

İkincisi, cumartesi günü sabah: 10.45'te İnönü Stadyumu'nun önünde antreman öncesi takımla burada da biraraya gelmek.

Şahsen cumartesi ve pazar günleri çalıştığım için ben ikincisine katılamayacağım. Ama meşale şow yapmak isteyen genç kardeşlerim cumartesi saat: 10.30'da buluşabilirler...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 17:17
Bana her ikisi de uygundur. Alınacak ortak karara uyarım.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 17:20
Benim Bursa'dan kalma meşalelerim var abi, yarın otele gelirken getireceğim.Smile
slogan bulamadım.
Yukarı
Fikoes Liste gör
Yazar

Fikret
Yer: Eskişehir
  Alıntı Fikoes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Mar/2009 saat 17:44

Bana da ikiside uyar. Geliyorum...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 18>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır