eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kalan Maçlar ve Alınacak Puanlar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 128>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:37
en kritik maçlar denizli ve konya , tabi bir de antalya .şu üç maçta 1 galibiyet 2 beraberlik yeter
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:39
Alıntı yapılan KuRBaN

Ankaragücü ile aramızda 3 puan fark yok, 2 puan fark var. Yenildiğimizde, onlar yendiğinde üstümüze çıkacaklar ona göre hesaplayın. 6 hafta da 7 puan almamız şart. son 9 sıradaki takımdan ikili averajı en kötü takım biziz, kimse unutmasın.

ikili averajda :

belediyeye üstünüz. gençler ve ank.gücü bize karşı üstün. ama denizli, konya ve antalya ile daha 2. maçları oynamadık. o yüzden onlarla durumumuz belli değil.
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:41
denizli maçı cok zor olacak 4-3 lük  maçın rövanşı olarak bakıyorlar
konya içerde oynayacak yine cok zor maç
antalya cok rahat cıkacak bizim maça
beceke maçının garantisi yok
inşallah düşündüğüm gibi olmaz oyuncularımız her hafta bir süpriz hazırlıyorlar
bakalım  bu hayati maçlarda hangi süprizler olacak
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:48
Denizli'nin fikstürü çok zor . Dışarda Bursa , Ankaragücü ve FB ile oynayacaklar . Bursa , Ankaragücü ve UEFA için saldıracaktır o maçtan puan alamazlar . Ankaragücü maçından en fazla 1 puan alırlar hatta o da zor . FB'den de alacaklarını sanmıyorum . İçerdeki ilk maçları bizle . O maçı alamazlarsa % 90 düşerler . O yüzden diyorumki en kritik maçımız BJK'den ziyade Denizli maçıdır . O maçı kaybetmezsek % 90 ligde kalırız . Önümüzdeki 3 maçtan alınacak 5 puan ile bu iş biter . Bunu başaracak gücümüz fazlası ile var .
Yukarı
zawur Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin dincar
  Alıntı zawur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:50
benim tahminim 7 puan daha alıp biz bu ligte kalırız antalya ve gaziantesporu yeneriz trabzonlada berabere kalırız

tabi bu işin en sıkıcı yanı en soon maçımız olan gaziantepspor maçını almamız gerekmesidir

ancak diğer bir düşüncem belediye nin bundan sonraki maçlarında 0 çekeceğini düşünüyorum ona kezza ankaragücününde şansı çok az ancak ankaraspor ile maç yapmaları onlar için bir avantaj sağlıyacağı garanti
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 00:55
puan hesapları yapıyoruz ama hangi takımın kime karşı ne yapacağı belli olmuyor.  bakarsınız bu hafta bjk yi yeneriz. ya da rakiplerimiz tahmin etmediğimiz puanlar alabilirler. ama ben oynadığımız oyuna bakınca küme düşeceğimizi zannetmiyorum. ama son haftalara kadar ecel terleri dökeceğiz gibi görünüyor
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 01:03
Kesin bu taraftar Türkiye'de matematiği ve olasılık hesaplamalarını en iyi bilen taraftardır çünkü hangi ligde olursa olsun her sezon sonunda mutlaka kalemle kağıtla ve olasılık hesaplarıyla işimiz oluyor...

Her sezon sonunda taraftarımızı permütasyon ve Kombinasyon konularından sınava alsalar tamamına yakını geçer not alır...

6 Yaşımdan beri o stadın içindeyim rahat bir sezon geçirdiğimizi hiç hatırlamıyorum. Maalesef biz kağıt ve kalemle ayrılmaz bir bütünüz ve her sezon da hesap yapmaya devam edeceğiz. Umarım önümüzdeki sezonlarda bu hesapları alt taraflar için değilde üst taraflar için yaparız en azından yıllar sonra hesap yapmaktan zevk alırız...Smile
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 01:05
Alıntı yapılan EsEsliyim

Kesin bu taraftar Türkiye'de matematiği ve olasılık hesaplamalarını en iyi bilen taraftardır çünkü hangi ligde olursa olsun her sezon sonunda mutlaka kalemle kağıtla ve olasılık hesaplarıyla işimiz oluyor...

Her sezon sonunda taraftarımızı permütasyon ve Kombinasyon konularından sınava alsalar tamamına yakını geçer not alır...

6 Yaşımdan beri o stadın içindeyim rahat bir sezon geçirdiğimizi hiç hatırlamıyorum. Maalesef biz kağıt ve kalemle ayrılmaz bir bütünüz ve her sezon da hesap yapmaya devam edeceğiz. Umarım önümüzdeki sezonlarda bu hesapları alt taraflar için değilde üst taraflar için yaparız en azından yıllar sonra hesap yapmaktan zevk alırız...Smile

vallahi çok haklısın.  hep işimizi son dakikaya bırakıyoruz
Yukarı
anadoluyildizi Liste gör
Deneyimli Yazar

Behlul Ozkan
Yer: United States
  Alıntı anadoluyildizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 01:08
Bence bizim sahamizda oynayacagimiz Antalya maci en zor macimiz olacak. Eger Antalya buraya kumede kalmayi garantilemis sekilde gelirse (Kocaeli ve Bursa maclarindan 4 puan alirsa) isimiz kolaylasir. Hedeflerini tutturan takimlar bir sonraki maclarina konsantre olamayacaklari icin 3 puan aliriz. Ama buraya puan almaya gelirlerse cok zor mac olur. Bence ikinci yarinin en iyi futbol oynayan takimi.

Konya ve Denizli maclarinda iyi bir taktikle puanlar aliriz. Konya kendi evinde cok basarisiz. Denizlideki yukselis trendi de sona erdi. Ustelik ben yillardir sunu gordum: Kumede kalmaya oynayan iki takimdan genelde kendi sahasinda galip gelmek zorunda olan takim o maci kaybeder. Bizim bu iki maca kadar defansimizi toplamamiz gerekiyor.

Besiktas ve Trabzon maclari elimizden geleni yapacagimiz maclar olacaktir. Trabzon bizim maca kadar havlu atarsa iyi olur. Besiktas buraya kazanmak icin gelecek. Uzerlerindeki baskiyi avantaja cevirmemiz gerekiyor.

Benim tahminim Denizli, Konya, Antalya maclarindan 4, Besiktas Trabzon maclarindan 1, Antep macindan 1 puan aliriz. Umarim son Antep macinda kazanmak zorunda olmayiz. O mactan 1 puan almak kolay ama kazanmak cok zor olacaktir. 6 puan bizi ligte birakir.
Her zaman, her yerde ESES
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
Yer: Eskişehir
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2009 saat 01:18
bence 39puan sınır olur diğer takımların çok zor maçları var zaten ben hesap bile yapmıyorum..
NEFER !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 128>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,141 saniyede hazırlanmıştır