eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı-Nefer

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 229230231232233 271>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:13
Alıntı yapılan ReprimonD

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Alıntı yapılan izzetiz

lütfen degerlendirin güzel bi fikir hep aynı muhabbeti yapiyoruz baskalarının besteleri söylenmesin,kendimize ait olsun die,inşallah uygulanır...

Tribünde aynı melodide bir beste daha söylenmişti,sanırım şöyleydi ;

Bu alemde Kral ESES
Duysun Alem Duysun Herkes
Daha Herşey Bitmedi ki
Saldır ESES,Saldır ESES !

Kabul etsin artık herkes
bu alemde kral eses
daha herşey bitmediki
saldır eses saldır eses

bize ait olsunda sözleri üc asagi deişir yeterki harekete gecelim,baskalarina ait besteler söylemek yerine bize ait olsun,kendilerini bişi sanan tribünlerin bize tek seslerini cıkarabildikleri olay beste olayi ki biz daha yaratici ve en güzel besteleri yapabilirz zor bi olay deil,onlarla yarıs halinde olmaktan öte tribünlerimiz icin gereksinim,insallah ikinci yarı bunları yapabiliriz
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:20
Dünkü yeni tezahüratta güzeldi.Kızılcıklı-Nefer ve Odunpazarla karşılıklı yapılan..

Oleey Oleeeyy Oleeey Oleeeey Oleeeey
Ne bir İnat,Ne bir Heves,Herşeyim Sensin EsEs
Şim-şek-ler

Şinanari gibi söylenmesi basit bir beste olduğundan katılım yüksek olur.Güzelde bir beste tam futbolun havasına uygun.

Bu besteyi genelde Bursalılar yapıyordu ama onların olduğu söylenemez.
Fransa 98'in müziğiydi diye hatırlıyorum.Ayrıca onlar sözsüz söylüyor.
Yani "Aman bunu Bursalılar söylüyor,gerek yok çalmaya" gibi bir durum yok.Besteyi üreten onlar değil,Fransa 98
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:29
Alıntı yapılan mehmet26eses

Dünkü yeni tezahüratta güzeldi.Kızılcıklı-Nefer ve Odunpazarla karşılıklı yapılan..

Oleey Oleeeyy Oleeey Oleeeey Oleeeey
Ne bir İnat,Ne bir Heves,Herşeyim Sensin EsEs
Şim-şek-ler

Şinanari gibi söylenmesi basit bir beste olduğundan katılım yüksek olur.Güzelde bir beste tam futbolun havasına uygun.

Smile
Bahsettiğiniz beste çok daha öncelerden gelen bir beste.Yani bizim olan ama söylemediğimiz onlarca beste kategorisine giriyor.

Nefer
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2010 saat 23:37
Söyleyelim işte Ati_Kaan.Bu bestede rafa kaldırılıp gitmesin.
Öncelerden geldiğini bilmiyordum 5 senedir içerdeki her maça gelmeye çalışıyorum.Daha dün yeni duydum.
Belkide önceden duyulacak kadar yüksek sesle söylenmemiştir
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
KIZILCIKLI SERKAN Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 00:15
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Murat Abi, Ersin Reis; Mahallecilik, grupçuluk ne bitti, nede azaldı. Dün ben bunu gayet canlı canlı gördüm. Hem bana hemde bikaç kardeşime daha ortada hiçbişey yokken ''1 kişiyken hiçbişey olmayıpta 50 kişi olunca delikanlı olanlar'' la gayet güzel anlaştık. Maçtan önce kardeşlerime saldırıldı. maçtan sonra ben ve yanımdaki 3 kişiye birşey yokken ''Ne var lennn'' sözünü söyleyip saldıran 7-8 emanetli it vardı bide.

Murat Abi ve Ersin Abim, sizin yazılarınız olduğu için size söylüyorum. Bugüne kadar tribünün adını ne zaman karalattırdık. Benide tanıyosunuz diğer olayı olan arkadaşıda. Bu şekilde ne kadar devam edecek..! Haa bu şekilde yapılsın deniyorsa, bizde ona göre davranırız abi bundan sonra. Sizleri abimiz olarak gördük, hiç çıkmadık sözünüzden. Yanımda tribüne getirdiğim 2 arkadaşımdan biri bıçaklandı. Neden ne biliyomusunuz ? KOSKOCA BİR HİÇ.

Bu adamlar benimle tribüne birdaha asla gelmezler zaten. Abi bence hala temizlenmedi. Temizlenmesi için elden ne geliyorsa yapılsın fakat, TEMİZLENMEDİ. Ben dün gördüm ve yaşadım.

kimse kusura bakmasın bız bugune kadar buyuklerımızı sevdık saydık...şu tribunde bır dedıklerını ıkı etmedık ...ama yok kardesım mıllet ıyıyken ıyı dar a gelınce (kötüye) kimse yokmus etrafımızda bız bunu sahsım adına 2.ye yasadım..gene kımse kötü olmak istemedi kimse araya girmedi..(Hepsi degıl tabı ıcınde cok saygı deger kısılerde var cıkar pesınde kosmayanlar onlar ıstısna )Polisler ayrı bır rezalet zaten onları ALLAH a havale edıyoruz kafalarına tas yıyorlar ama bazı ıllerde hak edenler var hepsı degıl ama cıdden hak edenler var kardesım dun 15 kısı tarafından tekmelenıyor bız ayırmaya gırıyoruz bızı jopluyor'' bırakın ''dıyor var mı boyle bır zıhnıyet ??Angry uzatmıcam gereken abılerıme gene saygım sonsuzdur ellerınde yetıstık yasımız oldu 24-25 askerlıgımızıde yaptık cok sukur ama bukadarmıs dun gece bardagı taşıran son damla oldu..bu arada demıssınız kı mahallecılık bıttı ..hayır bitmedi gayetde acıkca belli...

saygılar..
Yukarı
esaf Liste gör
Deneyimli Yazar

Fatih
Yer: Memleket...
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 01:49
Alıntı yapılan Murat Diri

Alıntı yapılan esaf

Alıntı yapılan Ati_Kaan

Bugün verdiğimiz tepkinin nedeni yönetim istediğimiz kadar bilet ve para vermiyor.O yüzden tepki göstermek zorunda kaldık.

kızılcıklı nefer hep boyle biletleri kesilince bagırıyolar yoksa taraftar falan umurlarında degil...

Daha fazla söze gerek yoktur umarım ne yapsak olmaz neyse biz bu tepkiyi senin gibi düşünenler değil kendi kardeşlerimiz arkadaşlarımız maddi açıdan imkanı olmayan kardeşlerimiz abileriz için yaptık çok önce yapacaktık ama işte aynen bu tür sözler söylenir veya takım süper lige yeni çıktı para lazım denir veya takıma destek olmalıyız ne olursa olsun denirdi

Nitekim takım para kazansın diyenlere uyduk takımın moralini bozmayalım diyenlere uyduk her deplasmana gittik her maça gittik elimizden geldiğince armamızın peşinden koştuk fakat yaranamadık zaten kimseye yaranma gibi bi durumumuz yok ama en azından Kızılcıklı-Nefer olarak ilerleme kaydettik etmeyede devam edeceğiz inşallah bizler gerçek birer uçurtmayız arkadaşlar uçurtmalar Rüzgar sayesinde uçmaz rüzgara karşı durduğu için yükselir ve uçar bizlerde her zaman gücümüz yettiğince rüzgara karşı duracağız gurupçuluğu mahalleciği herkes bir yana bırakmalı artık tek yumruk olmalıyız özellikle Kızılcıklı-Nefer olarak madem bi yola baş koyduk bu yolda çürükleri de hainleri de içimizden arındırıp önümüzdeki yıl tertemiz bir tribün olarak dimdik durmalıyız...

Mesajımda ince bir hiciv yapmıştım ama sanırım cok ince olmuş anlaşılmamışSmile

Hafta icinde Neferin bu sitede yaptıgı bir acıklamanın altına "Boş işlerle ugrasıyosunuz yiyosa bilet fiyatlarını protesto etsenize" tadında eleştiriler gelmişti. ama bu eleştirileri yapan arkadaşlar macta yapılan protestoları duymamış olacaklarki buraya gelip bir teşekkür edememişler. bende o arkadaşları hicvetmek istemiştimSmile

Neyse demem o ki  Her ne kadar seninle şahsen tanışmasakta siteden takip edebildigim kadarıyla tribunlerin duzelmesi ve kulubun bir adım daha ileriye gidebilmesi icin büyük caba harcıyorsun. Bu cabalarınız iyi niyetli olan ve Eskişehirsporu gercekten seven taraftar tarafından farkediliyor. Her ne kadar fiziken olsamda kalben sizlerin yanındayım. İyi yaptıgınız her işte destegimi kotu gordugum her iştede eleştirilerimi sunacagım.yeterki siz dogru bildiginiz yoldan ayrılmayın.

ve şunuda unutmayın:Elbet birgün iyilerde kazanacak!

Ne Zaman Gelecek O Büyük Gece?
Yukarı
veli_es Liste gör
Yazar

veli korkmaz
Yer: istanbul_eses
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 13:03
Serkan ve Serdar buradan size hitaben yazıyorum;
Sizin söylediğiniz olay odunpazarlı çocukların önce Neferden sonra Kızılcıklıdan bir kişiyi denk getirip 50 kişinin tek kişiye saldırmasıdır.
Fakat bence burada Murat Diri'ye sitem etmemelisiniz çünkü onlar maç bitmeden çıkan odunpazarlıların peşinden nefer'de çıktı.
Daha sonra Kızılcıklıdan da Tümay'ı falan gördüm Murat Reisin yanında konuşuyorlardı. Ben iki gurubada saldırdıkları için odunpazarlıları yatıracaklar diye konuşuyorlar sandım fakat o sıra bir hareketlilik oldu o sıra Nefer gurubu odunpazarlıları kovalamaya başladı yakaladıklarını dövüyorlardı. Atatürk caddesinin orada Asya Halının oraya kadar odunpazarlıları kovaladılar ve 8-10 kişiyi de yatırdılar. Fakat ben sizden kimseyi göremedim hatta ikinizi de orada göremedim madem arkadaşınıza yapılanı yediremediniz çıksaydınız dışarı sizde kovalasaydınız bence burada kendi abilerinize sitem edin hatta onlarada etmeyin kendi arkadaşınızı savunamadınız.
Daha sonra Mesut Reis'in herkesi dağıtmasıyla evlerine döndü herkes bende oradaydım  başrol olmasamda olayları gördüm ve kendimce bi analiz yaptım. Fakat Manisa maçından önce gene stadın orada odunpazarlıları tekrar yatıracaklarını konuşuyorlardı ve olursa da güzel olur artık iyice sıktı çünkü bu odunpazarlılar yıllardır tribünleri kirletiyorlar...
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 13:39

SERDAR VE SERKAN ( serkanın mesajı hadi neyse diyeyimde serdar senin mesajın kime kardeşim.. Ne demek istiyorsun..Olum bugüne kadar kimler geldi kimler geçti bu trübünlerden..Size yapılan saldırıda yanında eğer biz olupta arkamızı döndüysek bizi sattınız abi de..Ama siz öyle düşünmeyip kinayeli kelimeler kullanıyorsunuz..Kardeşim mahallecilik bizim trübünümüzde bitti ( bundan öte köy yok ) odunpazarlılar zaten yıllardır kendi mahallesinin bayrağını taşıyorlar ( buda bizi ilgilendirmez) biz kapalı trübünde nefer ve kızılcıklı olarak mahalleciliğie karşı olarak yolumuza devam ediyoruz..SERDAR yazdığın mesajda çok ilginç kelimeler tespit ettik..Sen tam olarak nedediğini ne konuştuğunu bilmiyorsun sanırım..Biz bu sitede bizi tanıyan tanımayan veya sonra tanıyacak olanlara kendimizi iyi şeylerle ispatlamak isterken senin gibi ( ben trübün çocuğuyum ) diye geçinipte başına gelen olayı 2 tane koca trübüne mal etmen bizi ve trübünlerimizi yıpratır serdarcım..Biz elimizden geldiği kadar kardeşlerimizin yanında olmaya çalışıyoruz hele hele tümay abiniz sizin için herşeyi yapıyor....Seninkisi tam bir bomba ( örnek : birisi tramvaya taş atar bunu şu yaptı demezler  eses taraftarı yaptı derler ) seninkiside o hesap..Birileri biz yokken size saldırır siz sonra bizlere gönül koyarsınız..İstersen bundan sonra maç çıkışları sizi evinize götürüp yatağınızada yatıralım ? nedersin

ERSİN & TÜMAY
Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
ESErSin Liste gör
Deneyimli Yazar

Ersin Konak
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 13:41

SERDAR  aklıma gelmişken söylüyeyim..12 yaşındaki yeğenimin kafasına koca taş geldi kafası yarıldı..Madem kardeşimsin neden taşı havada tutmadın ????    

Halktan Değil Haktan Yanayım
Yukarı
neferozkan Liste gör
Deneyimli Yazar

ozkan gundogan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2010 saat 13:50
Ersin abi de Murat abi de yanlarına gidip rahatça derdinizi anlatabileceğiniz insanlardır. Siz derdinizi anlatırsınız onlar da size yardımcı olurlar. Kalkıp da internet ortamında laf dokundurmakla sorunlar çözülmez.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 229230231232233 271>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,156 saniyede hazırlanmıştır