eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 sezonu Batuhan Karadeniz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 286287288289290 301>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:27
ümit karan alınınca zaten gelmeyeceğini anlamıştım; demek yönetim de çok üzerine gitmedi, işin maddi boyutunu düşünmüş olabilirler. bejeke ise antepe kıyak yaptı çünkü antep ile çok uçuk bir rakama tekabul eden transfer yaptılar, biraz kumpasa geldik ama futbol dünyası böyle işte... batunun antepe içi buruk gittiğini biliyorum, öncelikle es es için her şeyin hayırlısını diliyorum, sonra da batuya başarılar diliyorum...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
es_es_216 Liste gör
Yazar

Uğur
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:28
helal olsun sana batugool sen hep eses'in batusu olacaksın hala kırmızı - siyah renkleri tercih etmen bile bundandır. sen üzülme bu ülke yıllarca seni konuşacak ve beceriksiz yöneticilerimiz biz çok istedik ayağı yapacaklar. sen istediğin yere git yeterki dobra ve dürüst ol. hakkını alamadığın takımda durma bile, çıksın hakkını vermeyenler oynasın, ileride seni rekorları kırarken anan yöneticileri şimdiden kınıyorum....!!!!!!
İZMİRESESFAN
Yukarı
ESESLİTURGUT Liste gör
Deneyimli Yazar

TURGUT KÖSELER
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:29

helal batu gerçekten adammışsın bizde seni unutmayız inşallah ilerde yine geleceksin nice bir babalar,üçlüler beşliler çekeceğiz beraber başarılar kardeşim

BAŞKA HANGİSİ DİYE SORANLARA İNAT SADECE ESKİŞEHİRSPORLUYUZ...
BU SENE HEDEF AVRUPA KUPALARI OLMALI...
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:31
Bu konuda kesinlikle savunmamız gereken taraf geçen sene bize bu zamana kadar hiçbir oyuncunun yapmadığı şekilde disiplinsizce en önemli maçlarımızdan birinden önce felekten bir gece çalan (her ne kadar bizi kurtaran golleri olsada) Batuhan değil, yönetimdir.
Sonuna kadar eleştiri oklarımı yönlendirdiğim ve Eskişehirspor camiasını yönlendirecek yönetim olmadığını bilmeme rağmen bu konuda asılsız olarak yönetimi suçlamamamız gerektiğini düşünüyorum.. Ayrıca bu transfer politikasıdır kimse babasının hayrına imza atmıyor hiçbiryere Batuhan bizi o kadar seviyorsa seneye bonservisini alır gelir ve bizde onu senelerce bağrımıza basarız..
Ama şu noktada yönetime yüklenilmemesi gerektiğini düşünüyorum ve bu seneki transfer politikasını benimsediğimi belirtmek istiyorum..
Dip Not: Taraftarın hiç bir önemi yok diyenler yanılıyorlar çünkü heyecan duymak isteyen futbolcular tarafından takımın taraftarının kapasitesi çok önemlidir.. Her ne olursa olsun bu siteye açıklama yaptığı için ve her tv programında Anadolu takımlarından Eses'i tercih edeceğini söylediği için Batuhan'a teşekkürlerimizi sunmalıyız.. 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:37

Eskişehirspor takımında kimse hakkını ödiyemez batuhanın,kimsede bizim hakkımızı ödeyemez batuhan oluşumunda,alt yapısını u19 milli falan bilmem ama süperligde batuhanı batuhan yapan eskişehirspordur,bence bi kaç seneye kadar zaten beceke ye döner batu!.mustafa denizli başarı sağlamış olabilir ama hiçbi antrenör bi futbolcudan daha kalıcı değildir bi takımda!.yönetim ne derse o , mustafa denizli satın bu adamı dese başta yönetim kabul etmez,uzun lafın kısası batuhanın nereye gidecei zaten sonunda belli bişey!.batuhan gelseydi ümit mi kesilcekti youla mı yoksa sistemmi değişecekti?.üzüldüm gitmesine allah var,ama bi yandanda iyi oldu artık bize kiralık değil bizim malımız olan topçu lazım!.engin le batuda yaşadık bunları ikiside bizde değerlendi ama bizim futbolcumuz olmadığı için kesenin azını açmaktan başk hiç bişey yapamadık(e biz onu zaten yapamıyoruz)ölece gitti adamlar!.Transfer politikamıza sallamıyorum ama ben hala enginin yerini dolduracak bi transfer yaptığımızıda düşünmüyorum!.Hayırlısı neyse o olsun hem bizim hemde batunun adına!.

Bu tribünler seni kolay unutmaz batu,ümit kaptan unutturmazsa tabiWink
Yukarı
esesim_hasretim Liste gör
Deneyimli Yazar

ender
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 00:46
Yaptığı katkılardan dolayı sonsuz teşekkürler.
İnsanların bir anlık öfke ile yönetime sallamasını anlamıyorum.Burda söz konusu olan şu ölesiye nefret ettiğimiz İstanbul takımlarından biri olan 8taşın,her fırsatta 8taş cocugu oldugunu dile getiren bir futbolcusu.Nankörlük yapmıyorum katkıları azımsanmayacak derecede çok.Ancak bu takım kimsenin alt yapısı değil.Kiralık oyuncuya karşıyım.Özellikle İstanbul takımlarından kiralanan oyunculara.(sözleşmesinde opsiyon olanlar hariç)2 milyon ytl verip bir oyuncuyu 1 yıllıgına kiralamak ne kadar mantıklı???Tüpçüye 2 m verilip batuyu 1 yıllıgına kiralayıp klübede oturtmaktansa M.Yılmazı bonservissiz almak daha mantıklı.M.Yılmazın batudan "bana göre" eksiği yok fazlası var.Tek ihtiyacı olan hava yakalaması.Bu taraftarla onuda yakalayacağını düsünüyorum.Yönetimin şu ana kadar uyguladıgı transfer politikasını ayakta alkışlıyorum.Keşke sağda solda çıkıp saçma sapan showlar yapmasalar daha iyi olacak.Millet gaza geliyor sonra olmadıgı zaman da yönetime sallıyor.Bundan sonra tutamayacakları sözleri vermemeleridir temennim.

Batuhan transferinde yönetimi eleştiren arkadaşları birde olaya yönetim gözünden bakmaya davet ediyorum.Evet güvenilmez bir yönetim var katılıyorum.Ancak "Batuhanla her konuda anlaştık.8taştan haber bekliyoruz". Yönetim Batuhanla anlaşmıştır arkadaşlar.Burda sorun tüpçüdür.Adam bize Batu yu vermemek için neler istediğini az cok biliyoruz.Sırf Tabata yı alabilmek için böyle yaptığını da az çok biliyoruz.Bu durumda kalkıp bir oyuncuya 1 yıllıgına kiralamak için bu kadar para vermek,üstelik elinde Ü.Karan,S.Youla gibi forvetlerin vaken ve bu mali durumda ne kadar mantıklı tekrardan gözden geçirin isterseniz.Herşeye rağmen yönetim bu oyuncuyu kiralamak için sonuna kadar ugraşmıştır.Ama  tüpçü ile kızılın belki geçmiş yıldan anlaşmaları(G.Antep 2-1 Sivas),belkide tüpçünün Tabata inadı..Sonuçta Batuhana verdiği emeklerden dolayı teşekkür ediyorum,umarım herşey gönlünce olur.Sonuçta biz büyük Eskişehirspor taraftarı bu takımı ne metal kupalar ne de gelip gecen futbolcular,t.d ler,yönetimler için sevmedik.O yüzden fazla üzülmemek ve önümüzdeki sezona adapte olmamız gerek..Smile

Bu forumu okuduklarına eminim.Yıldıray transferinde yönetime sonsuz başarılar diliyorum.Allah utandırmasın.İnsallah bu transfer gerçekleşir ve önümüzdeki sezon Eskişehirsporumuzu hiçbirimizin hayal bile edemediği yerlerde görürüz.Olmazsada canları sağolsun.Bir alternatifleri vardır mutlaka.
Yukarı
oFa-eSeS Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:01
Alıntı yapılan BLoodY

Batuhan'dan eskisehirspor.com'a Özel açıklamalar

Kendisiyle görüştüğümüz Batuhan Karadeniz, Eskişehirspor ve Gaziantep'e gitmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Eskişehirspor'a ve taraftara karşı olan sevgisinin gayet açık olduğunu, gönlünün Eskişehirspor'a gelmekten yana olduğunu söyleyen genç futbolcu "Eskişehirspor'a gelmek için bir çok girişimlerde bulunduğum gibi, kendi açımdan da bir çok fedakarlıkta bulundum. Geçen seneden kalan alacaklarımı sildiğim gibi, Eskişehir'de oynayabilmek için yeni sezon ücretimden de ciddi indirimlerde bulundum. Fakat benim attığım adımlara karşı maalesef Eskişehirspor Yönetim Kurulundan uzunca bir süre hiç bir gayret ve karşılık gelmediği için çok üzülerek, Eskişehirspor'a gelemeyeceğimi gördüm.
Eskişehirspor taraftarının konuyu bilmesini ve bu büyük taraftara karşı sevgimin ve saygımın hala devam ettiğini bilmesini isterim" dedi.

oooofff ooff  ! Keşke gelseydin batuhan abi , keşke yönetim senle daha fazla ilgilenseydi bu kadar fedakarlığına karşın !
öLüMüNe eSeS !
Yukarı
uyanik88 Liste gör
Deneyimli Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:10
verdiğin emekler için sonsuz teşekkürler batuhan 
Yukarı
iskoc26 Liste gör
Yazar

ismet koc
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:20
Alıntı yapılan Vega

kısa zamanda büyük katkı yapmıştı gerçekten Batugol.Yıldıray 31 yasında bildiğim kadarıyla.ayrıca dediğim gibi batuhan kiralık alınacaktı.Bu takımda tecrübeli isimlerde olmalı.Yıldıray'ın hem futboluyla hemde tecrübesiyle takıma yararlı olacağını düşünüyorum.
 dostum peki yıldırayın gelecegini düsünüyormusun?? bu yönetim batu bu kadar isterken kacıran bedavaya transfer yapmak icin bizi kullanan yapan ama kendine mal eden bu transferleri cok büyük is basarmıs gibi havalarda olan göz boyayan üstüne bizi de aylardır batu bizm evladımız anlastık parada diyen aylardır kandıran bu yönetim.. sence yıldıray olayı gercekmi simdi söyle bence bir balonun ipinden ibaret balon bile degil...!!!
mecnun bileydi ESES sevgisini.. severmiydi leyla zillisini!! : ))
Yukarı
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 24/Tem/2009 saat 01:21
mehmet yılmaz alınıpta batuhanın ıstenmemesı ılgınc derhal yonetımın bır acıklama yapmasu lazım merakla beklıyoruz..

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 286287288289290 301>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır