eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

10 numara orta saha alacağız

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 30>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Habis Liste gör
Yazar

Bilen Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Habis Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 12:45
Bizim başkanın açıklmaları, hani bir reklam varya pele gelmiş elamana gel brezilya milli takımında başla demişya.... işte ona benziyor....

reklamın devamı şöyle hatırlarsınız;

Bizde abarttık ama .....
Aman mhk canım mhk.. yala babam yala.. fedarasyon çok yaşa !!!
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 12:59
Dünyanın Gözü Üzerinde Olan 10 Numarayı taşımış ve halen taşıyan Futbolcular listesini veriyorum bu listede olmayan birisini yönetim alırsa bizi kandırmış olacak.Herkes bu listeyi dikkatlice takip etsin.Çünki Dünyanın Gözü hep bu 10 numaralarda olmuş,ve olacak.
1-Abedi Pele
2-Alessandro de Piero
3-Alexsanro de Souza
4-Ali Gültiken
5-Nejat Biyediç
6-Bülent Uygun
7-Christian Brüls
8-Clarence Seedorf
9-Matias Emilo Delgado
10-Gheorghe Hagi
11-Hakan Yakın
12-Hakan Şükür
13-Hami Mandıralı
14-Joe Cole
15-Lionel Messi
16-Diego Maradona
17-Mehmet Özdilek
18-Metin Oktay
19-Michel Platini
20-Muhammet Demirci
21-Necati Ateş
22-Nuri Şahin
23-Okan Yılmaz
24-Oğuz Çetin
25-Pele
26-Rafael Van der Vaart
27-Juan Roman Riguelme
28-Rivaldo
29-Roberto Baggio
30-Ronaldinho
31-Ruud Gullit
32-Sergen Yalçın
33-Serkan Aykut
34-Sinan Engin
35-Stephen Appiah
36-Tanju Çolak
37-Tuncay Şanlı
38-Tümer Metin
39-Wayne Rooney
40-William Gallas
41-Zinedine Zidane

Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:01
Tabata gelirse kimse şaşırmasın.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:02

Komik olmaya gerek yok alır getirir ondan sonra yine sen değil seni konuşurlar. Adam olan böyle yapar yoksa Unakıtan'ın Ronaldinho'su gibi alay konusu olursun. Koskoca insanlar ya meydan boş ne olcak. O kadar işbitiriciydinizde Dahmane'yi neden getiremediniz hemde sezon başı? Benim kıl olduğum birileri böyle atarken orada şakşakçılardan başka kimse yokmu kimse ağzının payını verecek tek kelime edemiyormu da bu kadar atılabiliyor? Ya herkes şapşal yada .......

Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:04
Listedekilerin çoğu zaten futbolu bıraktı :) 

Yukarıda bir arkadaşın dediği gibi Figo yada Rivaldo olabilir. Bilmiyorum şu anda oynuyorlarmı yada oynadıkları takımda sözleşmeleri devam ediyormu ama bunlardan biri olabilir bence..

Ama Kocaelispor' un Davids olayı gibi madara olmayalım. Vrsa böyle birşey garantiye alın sonra basına bilgi verin.
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:24
figo hala interde oynuyor.rivaldoda ziconun takımında muhteşem oynuyor ikiside hayal ben kaşar futbolcu değil brezilya veya afrikadan genç ofansif orta saha oyuncusu istiyorum. genç yetenekler bölümünde yazdığım oyuncular olabilir. bakabilirsiniz oraya.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
forza_26 Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı forza_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:42
Alıntı yapılan eses şahin

Dünyanın Gözü Üzerinde Olan 10 Numarayı taşımış ve halen taşıyan Futbolcular listesini veriyorum bu listede olmayan birisini yönetim alırsa bizi kandırmış olacak.Herkes bu listeyi dikkatlice takip etsin.Çünki Dünyanın Gözü hep bu 10 numaralarda olmuş,ve olacak.
1-Abedi Pele
2-Alessandro de Piero
3-Alexsanro de Souza
4-Ali Gültiken
5-Nejat Biyediç
6-Bülent Uygun
7-Christian Brüls
8-Clarence Seedorf
9-Matias Emilo Delgado
10-Gheorghe Hagi
11-Hakan Yakın
12-Hakan Şükür
13-Hami Mandıralı
14-Joe Cole
15-Lionel Messi
16-Diego Maradona
17-Mehmet Özdilek
18-Metin Oktay
19-Michel Platini
20-Muhammet Demirci
21-Necati Ateş
22-Nuri Şahin
23-Okan Yılmaz
24-Oğuz Çetin
25-Pele
26-Rafael Van der Vaart
27-Juan Roman Riguelme
28-Rivaldo
29-Roberto Baggio
30-Ronaldinho
31-Ruud Gullit
32-Sergen Yalçın
33-Serkan Aykut
34-Sinan Engin
35-Stephen Appiah
36-Tanju Çolak
37-Tuncay Şanlı
38-Tümer Metin
39-Wayne Rooney
40-William Gallas
41-Zinedine Zidane

Dünyanın Gözü Üzerinde Olan 10 Numarayı taşımış ve halen taşıyan Futbolcular listesini
Google böyle bişey yazıp buldun sanırım bunu benim tahminime göre devre arasında seçimlere az kalmasından dolayı maliye bakanı yine bir seçim yatırımı yapcaktır.
Eskişehir
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:50
Dün akşam saat 8.00 de havalanındaydım Poljak yanında bi kızla ordaydı onlar çıktıktan 10 dk sonra Halil Ünal geldi uçağa bindi gitti.Acaba 10 numara transfer(!) görüşmesinemi gitti dersiniz.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
  Alıntı Daimi Özdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:53
arkadaşlar başkan  bu sözleri söylerken bende yeni acılan dernegin kurulundaydım bence adam niye yapamıyaca sözü versin bekleyelim görelim gereksiz polimikler yapilıyor sonuçta kim gelirse gelsin bu adam transfer yapacak sen ben degil DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFER

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
Daimi Özdemir Liste gör
Deneyimli Yazar

Daimi Özdemir
  Alıntı Daimi Özdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 13:53
arkadaşlar başkan  bu sözleri söylerken bende yeni acılan dernegin kurulundaydım bence adam niye yapamıyaca sözü versin bekleyelim görelim gereksiz polimikler yapilıyor sonuçta kim gelirse gelsin bu adam transfer yapacak sen ben degil DAİMİ ÖZDEMİR KIZILCIKLI NEFERWink

Sevdam çocuklarıma mirastır
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 30>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır