eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Esstore ( esstoreonline.com )

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 449>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 10:19
esstoreonline Google'da 1. sırada

Resmi alışveriş sitemiz www.esstoreonline.com google arama motorunda esstore anahtar kelimesinde 1. sıraya yükseldi. Bunu sağlayan değerli taraftarlarımıza, gösterdikleri ilgi ve destek için şükranlarımızı sunuyoruz.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=98
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
esesliugur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Tekirdağ
  Alıntı esesliugur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 13:32
Alıntı yapılan ESPANA

esstoreonline Google'da 1. sırada

Resmi alışveriş sitemiz www.esstoreonline.com google arama motorunda esstore anahtar kelimesinde 1. sıraya yükseldi. Bunu sağlayan değerli taraftarlarımıza, gösterdikleri ilgi ve destek için şükranlarımızı sunuyoruz.

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=98

işte bu
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 14:09
iyi de benim anlamadığım başka esstore var da biz mi 1.gelmişiz google'da ? tek esstore biziz ve tabiatıyla en üst sırada çıkacak..bunda taktire şayan ne var ?
Yukarı
milkin0026 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa
Yer: Eskişehir
  Alıntı milkin0026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 14:17
www.esstore.org diye bir site daha var.
Yukarı
can uçar Liste gör
Deneyimli Yazar

CAN UÇAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı can uçar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 14:25
sırayı boşverin çeşitleri artırın
evimize çoluk çocuğumuza bişey bulamıyoruz..
Yukarı
emreses-26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Sofya
  Alıntı emreses-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 15:25
Alıntı yapılan ekrem yetim

iyi de benim anlamadığım başka esstore var da biz mi 1.gelmişiz google'da ? tek esstore biziz ve tabiatıyla en üst sırada çıkacak..bunda taktire şayan ne var ?

evet abi başka esstore var esnaf sarayındaki dükkanın adresi ilk sırada çıkıyordu fakat bu taraftar yine herzamanki gibi kolları sıvadı ve bizim sitemizi hergün googlea yazarak hit vererek en üst sıraya taşıdı...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
Yer: Eskişehir
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 15:37
Alıntı yapılan can uçar

sırayı boşverin çeşitleri artırın
evimize çoluk çocuğumuza bişey bulamıyoruz..
tamam
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
çoko26 Liste gör
Yazar

kerem
Yer: istanbul
  Alıntı çoko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2010 saat 15:42
Şaka gibi, 2. sırada da esstore.org var, neymiş efendim, eses fb gs bjk lisanslı ürü.. Siteye giriyosun ''Spor Kardeşliktir'' diye bir slogan, esnaf sarayı AVM...

Sabır..
Sevdan Benimle Her Yerde!
Nefer
twitter.com/gulerkerem
Yukarı
eseses222 Liste gör
Yazar

MSO
Yer: İstanbul
  Alıntı eseses222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 10:47
"esstore" google.com.tr den arayınca 1. sırada, google.com dan arayınca 2. sırada.

com tarafına da bir el atmamız lazım
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Turcios Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2010 saat 13:02
Geçen hafta internet üzerinden verdiğim sipariş tahminimden çok daha kısa sürede,tam iki gün sonra İstanbulda elime ulaştı, emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
Ancak üzüldüğüm nokta, sipariş takip numaramın sadece 132 olmasıydı,takip numarasının 1 den başlayıp birer birer arttığı düşüncesine göre benden önce sadece 131 adet sipariş olmuş demek ki diye düşünüyorum.
Gurbette yaşayan çok fazla taraftarımız olduğunu biliyorum, bu kadar hızlı hizmet veren bir sanal satış mağazasının çok daha yaygın kullanılmasını beklerdim.
İmkanları elveren herkesin, imkanları ölçüsünde mağazamızı kullanması gerektiğini dfüşünüyorum.İnşallah kısa süre içinde bu kullanım yaygınlaşacaktır.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 223224225226227 449>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,270 saniyede hazırlanmıştır