eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıDost Ve Kardeş Takımlar

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 23:17
Arkadaşlar, sporun temel amacı zaten dostluk ve kardeşlik duygularını geliştirmek değil midir? Bu nedenle takımları dost düşman diye ayırmanın doğru olmadığını düşünüyorum. Sonuçta hepsi bu ülkenin takımları ve taraftarları. Zaman zaman meydana gelen istenmeyen olaylar nedeniyle takımlar ve taraftarlar arasında kalıcı düşmanlıklar yaratmak doğru olmaz.

Kişisel olarak belli nedenlerle bazı takımlara daha çok sempati duyabilir bazılarını da sevmeyebiliriz. Fakat bu düşmanca duygu ve davranışlara dönüşmemelidir.

Burada ESFORR isimli arkadaşıma katılıyorum. İyi oynayan ve bileğinin hakkıyla puanı söküp alan takımları alkışlarız. Çirkeflik yapanı protesto ederiz olur biter. 

Bir de anlayamadığım bir konu var. Öyle bir hava yaratılmış ki Kasımpaşa ile Eskişehirspor canciğer dost takım ve taraftardır. Bu konuda diğer takım taraftarları bizimle dalga geçiyorlar. Çünkü ; Kasımpaşa son 5 yılın en şaibeli takımıdır. Dünyanın hiçbir yerinde 5 yılda 5 küme atlanmaz. Tamamiyle siyasi destekle bu noktaya gelmiş bir takımı ülkemizin en şanlı tarihine sahip takımlarından biri olan ESES taraftarı niye kardeş takım ilan ediyorki?

Benim açımdan Kasımpaşa'nın diğer İstanbul takımlarından hiçbir farkı yoktur.  Bırakın süper ligi 1veya 2.ligde bile oymnaması gereksiz bir semt takımına ancak 3.lig yakışır.  Büyükşehir statüsünde bulunan İzmir, Adana, Eskişehir, Diyarbakır, Kocaeli, Mersin, Erzurum, Samsun ve Sakarya'nın  olmadığı süper ligde Kasımpaşa, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ankaraspor, Gençlerbirliği Oftaş gibi takımların yer bulabilmesi Türk futbolu açısından vahim bir durumdur.
Yukarı
_apaciler_ Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 23:24
Rosario keşke bu haftaki ESKİŞEHİRSPOR PANKARTINI GÖRSEYDİN GÖREBİLSEYDİN
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz
Yukarı
_apaciler_ Liste gör
Deneyimli Yazar

yasin
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 23:24
artı olarakta ES Es çekişimiiz görseydin 
19:21 DOĞDU AŞKIMIZ
www.kasimpasaliyiz.biz
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 23:26
Alıntı yapılan _apaciler_

artı olarakta ES Es çekişimiiz görseydin 

Gerçekten yaptınız mı bunu Confused foto vs. yok mu ?
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
rosario Liste gör
Deneyimli Yazar

Battal Altıntaş
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2007 saat 23:38
Kasımpaşa-Beşiktaş maçında yapıldığı iddia edilen pankart ve ESES çekme olayı iyi güzel de, bu benim Kasımpaşa futbol takımı hakkındaki düşüncemi değiştirmez. Hürriyet gazetesinde dün YILMAZ ÖZDİL herşeyi çok güzel açıkladı. Bol bol Kasımpaşa lafı geçiyor. Okumanızı öneririm. 
Yukarı
levos26 Liste gör
Usta Yazar

levent günaydın
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2007 saat 00:27
  Bana kalırsa futbolda bunlar dost takımlar bunlar düşman takımlar diye bir ayrım söz konusu olamaz oynaduğımız lig teki bütün takımlar bizim rakibimizdir aynı zamanda da dostumuzdur en azından tüm rakiplerle buna Ordu ve KSK da dahil dost olmaya çalışmalıyız sahada maç bittiğinde her şeyi unutmalıyız ve tribündiki taraftar da geçen yıl olduğu gibi (kasımpaşa maçı) takımı dost klüple oynuyor diye bozmamalı sonuna kadar kendi takımımızı desteklemeli
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN
Yukarı
serkan_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 00:10
Alıntı yapılan levos26

Bana kalırsa futbolda bunlar dost takımlar bunlar düşman takımlar diye bir ayrım söz konusu olamaz oynaduğımız lig teki bütün takımlar bizim rakibimizdir aynı zamanda da dostumuzdur en azından tüm rakiplerle buna Ordu ve KSK da dahil dost olmaya çalışmalıyız sahada maç bittiğinde her şeyi unutmalıyız ve tribündiki taraftar da geçen yıl olduğu gibi (kasımpaşa maçı) takımı dost klüple oynuyor diye bozmamalı sonuna kadar kendi takımımızı desteklemeli
Thumbs%20Up
HATALI
YAZIYORSAM
LÜTFEN ÖZEL
MESAJ ATIN

Özel Mesaj Atmak İçin
Yukarı
gcetin1993 Liste gör
Yazar

GÖKHAN
Direct Link To This Post Tarih: 24/Ağu/2007 saat 13:56
tek kardeşimiz bozüyük...
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 13:25
ESESLI KARDESLERIMM BURSAYI SEVMEK ZORUNDA DEGILSINIZ AMA EN AZINDAN SAYGI GOSTERMENIZ GEREKIR CUNKU ANADOLUDA ANTI BIZANSI CIKARAN TARAFTARIZZ BURSADA HERHAFTA ESES ATKILI TARAFTAR GORMEK MUMKUN BEN ESESE KARSI SEMPATI DUYUYORUM AMA EMINIMKI DUYMAYANLARDA VARDIR AMA EN AZINDAN SAYGI GOSTERIYOLAR BURSA ESES OLAYLI MACLARINDAN SONRA DOSTLUK KOLAY KURULMADI KOLAY BOZULMASIN IKI TANE GUCLU SEHIR TAKIMININ DUSMAN OLMASII HIC HOS DEGIL BU YAZININ DIKKATE ALINMASI LAZIM BAZI ESESLI ARKADASLARCA ESESE BASARILAR DILIYORUM
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2007 saat 13:30
bende bursayı şahsen seviyorum 1 kaç kişinin söylemesiyle dostluk falan bozulmaz seneye yanınızdayız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,078 saniyede hazırlanmıştır