eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Gençlerbirliği 3 - 1 Eskişehirspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 87>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
killerjoe Liste gör
Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı killerjoe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 20:39
Bizim 2 sene önce defansımızda oynayan Bülent Bal'ı anımsayanınız var mı?Geçen sezon D.Bakırda oynadı,bu sezon başında ise Karabük'e gitti ..Bülent Bal'ın ancak Avrupalı klas oyuncularda görülen hava hakimiyetini hatırlıyorum da onu yollamak çok ciddi hata idi..Üstelik Bülent Bursa'nın altyapısından yetişmiş değerli bir oyuncu idi,Hagi Bursa'nın başına gelince Rumen Miu'yu defansa monte etti diğer defans oyuncusu da şu an Trabzon da oynayan Egemen olunca,Bülent Bursa da
forma yüzü göremedi,bizdeki hocalar da onun kıymetini göremediler..Tıpkı kaptan Zafer'i harcadıkları gibi..Pekii,bu değerli ve olgunlaşmış iki adamı yolladık da ne oldu?Saffet Nadareviç'e lafım yok(gerçi şu ana kadar vasatı aşamadı ama uyum sorunu diyelim) ama Vucko  süper ligde Gençlerbirliği'nin, Avustralyalı forvet oyuncusu  Djite karşısında bile perişan oldu ki,bu ligde daha ne forvetler var..Anlaşılan Rıza hoca bu adamı çok aramış..Futboldan asgari seviyede anlayan biri Vucko'nun defansında oynadığı takıma acır..Ben yıllardan beri (biz 2. lig b kategorisinde iken bile ) Es-Esin defansında böyle kötü ve ağır hiç bir meziyeti olmayan oyuna katkısı olmayan oyuncu görmedim..
Yukarı
killerjoe Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı killerjoe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 20:59

Bazı arkadaşlar ben ve benim gibi olumsuz düşünenler için (Tabelaya göre yorum yapıyorlar demişler)Keşke öyle olsa,ama öyle değil 3 gol yersin ,yenilirsin,hiç önemli değil ama aslolan oyun yapısıdır..Bizim oyun yapımız geleceğe yönelik umut vermiyor..Hadi biz maçı kaybetmenin moralsizliği ile Anderson'a Vucko'ya verdik veriştirdik diyelim ama bizden daha objektif bakan Fanatik'in maç yorumcusu ne demiş? Buyrun ,görün.Tamam takımı yıpratmayalım ama sabırlı olalım derken yanlışın arkasında durursak olmaz..Kendimizi kandırmış oluruz..Bazı adamlar resmen fiyasko transferdir,görünen köy kılavuz istemez..Elin oğlu bizden çok daha insafsız eleştirmiş bizim takımı;işte Fanatik'in Es-Es değerlendirmesi:

(Yıllar sonra Süper Lig’e dönüş yapan efsane Eskişehirspor’un seyircisi mükemmel ama takımın ve dolayısıyla Rıza Çalımbay’ın işi bu görüntüye bakınca oldukça zor.

Çalımbay geçen sene lige çıkan kadroyu revize etmiş ve yerlisi yabancısı bir dolu oyuncu almış. Ama takımı taşıyacak bir isabetli transferi bile yok. Bu kadar yabancı oyuncu alıp bir tane bile tutturamamak akıl alacak iş değil.
Gençlerbirliği son yılların en rahat maçını oynadı. Bir maçta, neredeyse yarım sezona sığabilecek kadar gol pozisyonuna girdi. Rahatlık, girdikleri gol pozisyonlarını da harcamalarına neden oldu. Biraz ciddi olsalar tarihi bir farka gidebilirlerdi. Eskişehirspor’un savunması yol geçen hanı gibi. Sağı da solu da ortası da çok kolay deliniyor..)

Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Yer: Turkey
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:01
herkes defans dıyor ama nedense doganın hic bir sey oynamadıgını orta saha olmazsa defansın bi sey yapamayacagını yazmamıs.yoksa dogaya ayrı bır gozle mi bakılıyor.dunku yazımdada yazmısdım bır orta saha oyuncusu nasıl olur mehmet nas gosterdi bize.dun kapalıda yedek kulubesının arkasındaydım yazık doga takımı bı devre on kısı oynattın dıye bagırdım.kocaeli gencler macınada gıtmısdım korfezde orta saha oynayan bı zenci oyuncuları var genclere nefes aldırmadı valla.bence defansa degıl orta sahaya operasyon yapılması gerekır.
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:09
trt 3 kanalında bıraz sonra macımız verecekler.
Yukarı
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
  Alıntı labtek0626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:11
ya arkadaşım bütün takımların yabancı transferleri içinde en kötü biziz hepsi hırvat olmak zorundamıydı ya en azından iki tane brezilyalı yada afrika kökenli olsaydı bakın antalyanın zencilerine adamlar koşuyo deli gibi ya tek kelime kandırıldık aldatıltık taraftara bu sene yine cefa rızanın umrundamı parasını alır çeker gider
el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
legendboy26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur doğan
  Alıntı legendboy26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:13
ya yazık ya bu takımı oyuncak gibi görüyor başkanımız, hep gelecegin yıldızı die adam aldık. günü kurtarmakta lazım , allah göstermesin küme düşercek gelcegin yıldızları ne işe yarıyacak, forvet yok en iyisi de yedek (lovrek) sonumuz iyi olur inş.
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:13
şarkıları çok hoşuma gitti nedense..

nerden bulabilirim?

Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
  Alıntı Malikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:23
Bence takımın dün kötü oynamasındaki etkenlerin başında:
1- Sahanın suni çim oluşu. Futbolcular; suni çimde çok dikkatli olmaları, sakatlanmamaları konusunda aşırı derecede motive edilmişlerdir. Bu nedenle futbolcular ikili mücadelelerden ve hatta mücadeleden kaçınmışlardır. (Futbolcu psikolojisi)
2- Hafta içi Sayın Halil Ünal'ın abartılı demeçleri. Görende Halil Ünal'ın sözleriyle sanki Viyana'yı falan fethedeceğimizi sanmıştır. Ulusal ve yerel basında bu abartılı ve ipe sapa gelmez demeçler Gençlerbirliği futbolcuları üzerinde doping etkisi yaratmıştır. Çünkü seviyelerinin üstünde ve çok istekli bir futbol oynadılar.
3- Hakemin yanlı kararları. Bence verilen penaltıda vucko kaydı ama rakibe herhangi bir teması yok. Ayağını bir santim bile kaldırmadı. (Penaltı kararını bu arada yan hakem verdi.) Orta hakem vermeyecekti. Aynı şekilde kartlarını da adil çıkarmadı. 
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:25
Özet Görüntüleri izleyebileceğimiz bir yer varsa atarmısınız arkadaşlar?
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
  Alıntı eses2606 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eyl/2008 saat 21:29
malikan arkadasım tespıtlerin dogru ama ne yazıkki ben yine soyluyorum macı orta saha oyuncularımız vede gol fakırı becerıksiz forvetlerimiz sayesinde kaybettik.en az 5 tane yuzde yuz gol pozısyonunu kacırdık atsaydık belki yıne yenılırdik ama hic olmazsa kafa kafaya oynardık.penaltıyı kaleci kurtarıyor orda olması gereken cabuk pırpır oyuncular mesele murat doga hemen kosup topu kornere atacaklar nerde hepsi uykuda.burası super lıg burda hataya yer yok.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7677787980 87>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,109 saniyede hazırlanmıştır