eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12791280128112821283 1501>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
birisi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer faruk korkmaz
Yer: istanbul-üsküda
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 12:03
bende 3 numaraya verenlerdenim. sebebi de gayet açık. 1 numara çıksaydı sarı merdivenlerle beraber TT arenaya benzeyecekti...
kibirle işimiz olmaz bizim... bu yüzden istanbul takımı tutmayız...
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 12:15
1 numaraya verdım oyumu da .

Hangısını ıstemıyorsunuz dıye sorsalardı .

Kesınlıkle 3 derdım .

Gorsellere baktım az once yıne..

Cok takıntılı degılım bu konuda .

Cogunluk hangısını ısterse o olacak .

Demokrası de bunu gerektırmıyor mu .

4'e bıle evet dii , 3 ınsallah olmaz dıyorum yıne de
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 12:59
Benim sıralamam belli 1-3-2-4 artık hangisi olursa 1 her yönü ile güzel sarı merdiven falan geçin baskı ile onları başka renk yaptırabilirdik. 3 de yazı az tıpkı 1 gibi ve ben sade tasarımları çok beğeniyorum. 2 de her yer yazı resimde güzel ama stada uygulanınca bölük bölük olacak bütünlük olmayacak kesinlikle ,ayrıca kamera karşıyı çekiyor diyelim sadece 'ŞİMŞEKLER' yazısı gözükecek ne anladım ben bundan 'KIRMIZI' nerde hadi üst katta kırmızı yazsa neyse.. 4 ü zaten oylamaya sokmaları bile hata
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 13:18
1 ve 3 arasında kalıp 3'e oy vermiştim hayırlısı neyse o olsun.
Yukarı
EsesLi Onur Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 15:18
İyide daha 3. seçildi diye bir şey söylenmedi ki nereden çıkarıyorsunuz 3 olduğunu ?
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda
Yukarı
ersin2626 Liste gör
Usta Yazar

ErsiN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/Ağu/2015 saat 16:26
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan ersin2626

3 numaraya oy atan arkadaşım, 3 numara çıkmasa çamur mu atacaktın?
Kaldı ki çamur atan yok, benim göz ve tasarım zevkime 3 numara uymuyor, ve bu forum bizim genel konular hakkında genel bilgiler sahibi olabildiğimiz bir yer. Bu forum da da genel kanıda parçalanmışlık ve bölünmüşlük olmaması temennisiydi.
Kabullenememe durumu yok!
Sonucta bu oylama herkese acıktı ve taraftar da bu oyu kullandı, dışarıdan insanlarda, örnekleme olursa bursanın tranvayları gibi!
Ayrıca ben sitem ediyorsam, sen kalkıp da yok "mide bulandırma" gibi bir ifadeyi söyleyemezsin, yazdığın şey benim midemi bulandırdı.
Buradaki herkes sen dahil mutlaka Eskişehirsporun her anlamda güzel yapı inşaat , stadyum kazanmasını istiyor. Her neyse, resmi açıklama geldiğinde görelim bakalım hangisi seçilmiş.

Mesaj sıralaması itibariyle mesajımı sana hitaben yazdığımı düşünmüşsün sanırım. Mesajımı sana hitaben yazmadım, arka sayfada ve bu sayfada yukarıda bahsettiğim eylemleri gerçekleştirenlere yazdım.

Ama sorularını yanıtlayayım. 3 numara çıkmasaydı saygı duyacaktım, 3 numara senin göz ve tasarım zevkine uymuyor olabilir buna da saygı duyarım. Genel kanı birilerinin umrunda olsaydı anket yapılmazdı, bir yerde seçim aracı olarak anket kullanılıyorsa, genel kanıya bakılmaz. Tıpkı örnekte verdiğin gibi Bursa'nın tramvayları gibi bir saldırıya açık olmamız da gerekirdi. Hatta bununla ilgili endişelerimi de sayfalar öncesinde belirtmiştim.

Ben sitem edene mide bulandırmayın demedim. Bu sonuca inanmıyorum vs. şeklinde yaklaşan herkese mide bulandırmayın diyorum. Midemi bulandırdınız da demiyorum, mide bulandırmayın diyorum. Arada fark var dikkatini çekerim.

Buradaki herkes Eskişehirspor'un güzel bir stad kazanması için diyorsun da stad hakkında yapılması en gereksiz şey taraftara soruldu sadece, koltuk düzenini değiştirmek kolay şey ama tribünlerin sahaya uzaklığı, kat sayısı vs. gibi şeyleri değiştirmek çok daha zorken, müdehalenin en kolay olduğu alanda taraftarın görüşüne başvuruldu. Yani güzel bir stad kazanmak için uğraşıyor olsaydık kale arkaları tek katlı olurdu, sahaya uzaklığı 3-4 mt olurdu vs. Güzel bir stad kazandırmak için uğraşmadık, sadece bu ankette oy kullanarak kendimizi güzel bir stad kazandırmak için uğraşmış zannettik.

Saygılarımla

Saygılarımla diye biten her mesaj da bence saygıyı hakeder. Bana hitaben yazdığını düşünmüştüm.Kusura Bakma. Umarım herkesin içine sinebilecek olan olur.
Ayrıca tartan alanın yeşil olması içinde bence bir şeyler yapılmalı. Sağlıcakla.
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈
Yukarı
Sürgünn Liste gör
Deneyimli Yazar

Onur
Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2015 saat 10:24
Bu stadın ulaşımı ne olacak? arabası olmayan bu stada 1 kere gider 2 kere gider bida gitmez. Tramvay neden yapılmıyor.
Neden kimse büyükerşene gidelim demiyor ki hazır toplanıldığı bi gün bu tepkiyi dile getirmemiz lazım 2. yarıya stad açılacak diye bekliyoruz ben şhirde değilim ama bildiğim kadarıyla bi tramvay yolu yapımı falan yok oraya. saçma sapan yerlere tramvay yolu yapılıyor neden stada yapılmıyor
''Toko'yu Messi ye tercih ederim. O tam bir joker.Bazen 10 numarada, bazen sağ bekte oynatıyorum. Messi'yi sağ beke koyabilir miyim?''

-Michael Skibbe
Yukarı
26 Liste gör
Usta Yazar

Maraton Alt
Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2015 saat 12:03
Alıntı yapılan Sürgünn

Bu stadın ulaşımı ne olacak? arabası olmayan bu stada 1 kere gider 2 kere gider bida gitmez. Tramvay neden yapılmıyor.
Neden kimse büyükerşene gidelim demiyor ki hazır toplanıldığı bi gün bu tepkiyi dile getirmemiz lazım 2. yarıya stad açılacak diye bekliyoruz ben şhirde değilim ama bildiğim kadarıyla bi tramvay yolu yapımı falan yok oraya. saçma sapan yerlere tramvay yolu yapılıyor neden stada yapılmıyor

Sırf bok atmak için yazıyorsun şuraya

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na ulaşım Odunpazarı’ndan her 15 dakikada bir kalkan 11 numaralı otobüs, 20 geçe ve 20 kalalarda kalkan 17 numaralı otobüs ve çeyrek kalalarda kalkan 31 numaralı otobüslerimizle sağlanmaktadır.
Eskişehir
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2015 saat 12:21
Eskiden millet tramvaya karşıydı gereksiz derdi şimdi 2 haftada bir maç oynanacak stada tramvay istiyor .
İş muhalefet etmek olsunda ne olursa olsun Atatürk stadına herkes tramvayla mı geliyordu Eskiden otobüsler var minibüsler var yürüyerek gidebilecekler var.

Belediyenin oraya tramvay yapması için yapılan yatırımın maddi olarak geri dönüşü olması lazım.

haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 30/Ağu/2015 saat 12:30
Alıntı yapılan 26

Alıntı yapılan Sürgünn

Sırf bok atmak için yazıyorsun şuraya

Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı’na ulaşım Odunpazarı’ndan her 15 dakikada bir kalkan 11 numaralı otobüs, 20 geçe ve 20 kalalarda kalkan 17 numaralı otobüs ve çeyrek kalalarda kalkan 31 numaralı otobüslerimizle sağlanmaktadır.

Aynen... Ayrıca şuan ki stadımızın arkasında siyah 16 ve 38 numaralı dolmuşlar da gitmekte... Ek sefer falan konulur zaten maç zamanları...Çamlıca tramwayı yeni stada uzatılamaz zaten çünkü Çamlıca'dan stadın oraya geçen köprü çok küçük 2 araba yan yana zor gidiyor o köprüden yani tramway imkansız... Ama derseniz ki tıpın ordan tramway uzatılsın o olabilir... Bence çok güzel yerde stad Sazova parkı ,gemi ,şato ,parklar , su altı dünyası , uzay merkezi ,hayvanat bahçesi(yapılıyor) yani stad tam yaşama alanında aileler için vs... Maç öncesi gidiş sorun değil herkes farklı saatte gider zaten kimi maça 1 saat kala kimi 4-5 saat kala gider gezer maça girer... Önemli olan maç çıkışı trafiği... Onada çözüm bulunur herhalde bi şekilde...
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 12791280128112821283 1501>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır