eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10821083108410851086 1501>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2014 saat 20:39
Alıntı yapılan SkyPlus

Alıntı yapılan grezores

Gerçekçi olalım stadın daha 4 tarafı bitmedi koltuklar çatı zemin vb. gibi sorunları birleştirirsek 2015-2016 sezonuna yetişmez. 2016-1017 sezonunda stadımız açılır öyle büyük beklentiye girmemek gerek

Siz gerçeği nasıl görüyorsunuz söyleyin hele bi de Bizde görelim!! Bi bitin be!

Muhalefet olmak için muhalefetlik yapmayın. İddaa ya girecek varsa da buyursun Eskişehir in bir yanında istediği şeye de iddaa ya girerim Ben bu stadyum Yeni Sezona 2015-2016 Sezonuna yetişecek en kötü ihtimalle 2. 3. Maçı burada oynamaya başlayacağız diyorum. Le muhalif insanlarsınız ya! Adınız sanınız belli değil her şeye lafınız belli ama. Gidin Kardeşim gelmeyin o halde beğenmiyorsanız şikayetçiyseniz gelmeyin yahu. Böyle insanlar da moral bırakmıyor ki insanda.

Bu benim şahsi düşüncemdir saçma sapan tepkiler vermeyin
Yukarı
EsBoraEs Liste gör
Usta Yazar

Tayfun
Yer: Estanbul
Direct Link To This Post Tarih: 19/Kas/2014 saat 21:00
Geçtiğimiz Kasım bu halde olan Konya stadı yeni sezona yetişebiliyorsa, zaman konusunda bir sıkıntımız olacağı görülmüyor tabi maddi konular ya da aşırı bir kış gibi olağanüstü durumlar olmağı sürece yetişecektir..
Fotolar wowturkey'den alıntı..

http://i.hizliresim.com/EEad6D.jpg

http://i.hizliresim.com/nG86r1.jpg

http://i.hizliresim.com/PELWnQ.jpg
ANTİ-BİZANS
Yukarı
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 00:24
Bu arada     şu ulaşım   sorunu    hala bi gelişme yokmu   tranvay hatı cekilmicekmi    ne bileyim   camlıca fakulte arası   düz bi hat cekmek bu kadar zormuuu
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 08:50
Alıntı yapılan SkyPlus

Alıntı yapılan grezores

Gerçekçi olalım stadın daha 4 tarafı bitmedi koltuklar çatı zemin vb. gibi sorunları birleştirirsek 2015-2016 sezonuna yetişmez. 2016-1017 sezonunda stadımız açılır öyle büyük beklentiye girmemek gerek

Siz gerçeği nasıl görüyorsunuz söyleyin hele bi de Bizde görelim!! Bi bitin be!

Muhalefet olmak için muhalefetlik yapmayın. İddaa ya girecek varsa da buyursun Eskişehir in bir yanında istediği şeye de iddaa ya girerim Ben bu stadyum Yeni Sezona 2015-2016 Sezonuna yetişecek en kötü ihtimalle 2. 3. Maçı burada oynamaya başlayacağız diyorum. Le muhalif insanlarsınız ya! Adınız sanınız belli değil her şeye lafınız belli ama. Gidin Kardeşim gelmeyin o halde beğenmiyorsanız şikayetçiyseniz gelmeyin yahu. Böyle insanlar da moral bırakmıyor ki insanda.

ne güzel yazmışsın. ortalık moral bozmaya çalışan adam dolmuş. kötü birşeyi de yazmayın ya. öyle düşünüyorsanız da bırak içinizde kalsın. tamam form burası ama yine de her aklına geleni yazma, birazdaha yapıcı olmaya gayret edelim.
ES-ES
Yukarı
KTÜ_ÜNİESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Trabzon
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 12:29
Alıntı yapılan ferhat-222

Bu arada     şu ulaşım   sorunu    hala bi gelişme yokmu   tranvay hatı cekilmicekmi    ne bileyim   camlıca fakulte arası   düz bi hat cekmek bu kadar zormuuu

Stadın belli bir süresi var ve bu süre içerisinde bitmek zorunda zaten..
Bizim asıl üzerinde durmamız gereken bu ulaşım sorunudur.. Acilen tramvay hattının ulaşması gerekmektedir ama Büyükerşen'in bunu kesinlikle yapmayacağını düşünüyorum, devlet ödenek çıkarıp yapmazsa böyle bişey yapılmaz.. Tek çözüm maç günleri şehrin belli noktalarından otobüs kaldırmak gibi gözüküyor..
Sevinmek için sevmedik!
Yukarı
marcus Liste gör
Usta Yazar

UGUR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 12:51
https://www.youtube.com/watch?v=Q17v7QxD2ew byle bir olucak ama biraz daha dik heralde türbünler
Yukarı
kagankayra Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan sezengöz
Yer: Tekirdağ
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 19:27
Ben hala stadyumun isminin " Eskişehir Amigo Orhan Stadyumu" ya da " Eskişehir Orhan Erpek Stadyumu" olması konusunda ısrarlıyım. Türkiye'de tribün onunla başlamıştır ve bir stada ismi verilecek birileri varsa ilk isim kendisidir. hepimizin bildiği baba hindi tezahürat başlangocındaki silüet de stadın simgesi olur. çok da güzel olur bence.
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES
Yukarı
ender_26_esk Liste gör
Usta Yazar

ENDER YATIR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Kas/2014 saat 19:47
Eskişehir Yeni Atatürk Stadyumu
Yukarı
ferhat-222 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2014 saat 00:13
Alıntı yapılan KTÜ_ÜNİESES

Alıntı yapılan ferhat-222

Stadın belli bir süresi var ve bu süre içerisinde bitmek zorunda zaten..
Bizim asıl üzerinde durmamız gereken bu ulaşım sorunudur.. Acilen tramvay hattının ulaşması gerekmektedir ama Büyükerşen'in bunu kesinlikle yapmayacağını düşünüyorum, devlet ödenek çıkarıp yapmazsa böyle bişey yapılmaz.. Tek çözüm maç günleri şehrin belli noktalarından otobüs kaldırmak gibi gözüküyor..
büyükerşen eskişehirspor taraftarını ÜVEY EVLAT görmekten ne zaman vazgececek   bilmiyorum ... belkide bunu taraftar olarak hak ediyoruzdur   tranvay oolmucaksa en azından   o şehrin belediye başkanı olarak her mahalle olmasada belirli merkezi yerlerden   PARASIYLA stadyuma mac saatleri      belediye otobüsüsü ayarlasın
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2014 saat 00:33
valla bu ülkede fatih terimin ismini 2 stada veriyorlarsa orhan erpekte bunu fazlasıyla hakediyordur ...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10821083108410851086 1501>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,488 saniyede hazırlanmıştır