eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10721073107410751076 1501>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 19:34
Alıntı yapılan grezores

Alıntı yapılan eseschicago

Alıntı yapılan jaweil

Hayır zaten toki eski stadın arazisini alamadıgı için turk dunyası kultur başkentligi ajansının finanse etmesi kararı alınmıstı..ama bu hükümetin mahkeme kararlarını bile uygulamadığı gerçeği var herşey beklenir

Eskisehir'i "Turk Dunyasi Baskenti" yapan da..

Stadi (Butun Turkiye'deki stadlari yenileyen de) yapan da..

"Bu hukumet"!

Simdi hemen tabii "Bizim vergilerimizle , tabii ki yapacakti" demeyin

Bundan onceki hukumetlerin sizin vergilerinizle bu isleri neden yapmadigini ve o paralari ne yaptigini da bir sorgulayin isterseniz

her fırsatta hükümeti övme çabanızı herkes görüyor. ben siyaset yapmak istemiyorum ama dayanamadım şu yazınıza. bu ülkede futbolu öldüren şu an tribünlerin boş kalmasını sağlayan kim bu hükümet değil mi ? şike olaylarının üstünü örtüp futboldan milleti soğutan 6222 nolu yasayı çıkartıp tribünde meşale konfeti pankart gibi olayları bitiren yandaş bankaya çalık grubuna pasoligi çıkarttıran stadların boş kalmasını sağlayan kim ? neyleyim ben boş dolmayan yeni stadı. milli takımın şu durumu ülkedeki tüm tribünlerin çöküşünü sağlayan bu hükümettir. spora siyaseti karıştıran bu hükümettir.

Sike ile ilgili olaylari iyi takip edememissiniz..

Sike olaylarinin "Aziz" i; Kadikoy'de duzmece bir miting yapip Antitayyibanlarin "Aziz'i oldu,

Bu satirlarda "Cumhuriyete sahip ciktigi icin Aziz Yildirim'i destekliyorum" diye yazanlar cikti iyi mi?

Su anda Sike Aziz'inin kodeste olmasi gerekir kanunen, bunu Hincal Uluc habire yaziyor

Amma helal olsun bu Sike Azizinine ..Demek ki neymis? Yilda 1 milyar dolar geliri olan Nato Muteahhidi isen,
seni kimse kodese tikamazmis

Kodese tiksalar bile her aksam evine gidebilir, hatta evlenebilir; gerdege de Four Seasons otelde girebilirmissin

Bordronuzu da Istanbul baronlarina gosterin

Su Konfeti ve mesaleyi bitirme meselesine takildim.

Bu yasanin yapmis oldugu en guzel sey bu..

Mesaleyle her macta yangin tehlikesi; konfeti ile , mac oncesi futbolculardann 5 dakika "Mintika temizligi" ....

Boyle bir karari gonulden destekliyorum, Hangi avrupa maclarinda boyle avamliklar gorebiliyorsun?

Sporla siyaset icicedir,

Evren'in talimati ile Ankaragucu Superlig'e cikti bu ulkede

bana siyasetin spora karismadigi bir donem soyleyin bakayim

1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
MKemal Liste gör
Deneyimli Yazar

M. Kemal ÇAMKERTEN
Yer: İzmit / KOCAELİ
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 19:36
Sayın Yunaytıt Steyts'li Beyefendi.

Linkteki yazıyı okursanız, sorduğunuz suale cevap alabilirsiniz sanıyorum...

Daha öncekiler ne yapmış ?, son yıllarda yapılanların finansmanları nasıl sağlanmış ?, artan dış borçlar hariç sadece özelleştirmeden sağlandığı tahmin edilen 52 Milyar Dolardan elde ne kalmış...vs,vs,

Uzatmayayım yazmaya kalkarsam saatler sürer, üstelik polemiğe girmek gibi bir maksadım yok, ancak şunu söyleyeyim ; Burada ES-ES sevdasıyla yanan, içlerinden geldiği gibi takıma tenkit veya övgü yağdıran, bir çoğu 15 TL Maç Bileti bedelini dahi temin etmekte zorlanan çocuğunuz yaşındaki gençlerle atışmaya, inatlaşmaya, onlara akıl vermeye kalkmayın, çünki size yakışmaz...Bizleri hiç düşünmeyin, ülkedeki duruma alıştık artık, tıpkı ılık suda haşlanan kurbağalar gibiyiz, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete işte...

O nedenle, siz kendinizi üzüp,yıpratmayın mirim yaslanın arkanıza Viskinizi yudumlayın...

Selamlarımla,

http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/yilmaz-ozdil/devletin-mali-deniz-642293/
en eski ES (19.HAZİRAN.1965 - 13 yaşından bu yana)
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 19:37
Alıntı yapılan hüsnü

Siyaset yapalım mı yapmayalım mı ? İşte bütün mESele bu....

LOL

Haklisin Husnu Dayi,

Amma "Hukumete cakmak" siyaset degil mi?

Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 19:40
Alıntı yapılan grezores

[QUOTE=jaweil]

her fırsatta hükümeti övme çabanızı herkes görüyor. ...

Gorsunler diye yaziyoruz zaten
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 19:41
Alıntı yapılan grezores

[QUOTE=eseschicago] [QUOTE=jaweil] . ben siyaset yapmak istemiyorum ama .........

Deyip kokune kadar siyaset yapmissiniz; ellerinize emeginize saglik
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 20:00
Alıntı yapılan MKemal

Sayın Yunaytıt Steyts'li Beyefendi.

Linkteki yazıyı okursanız, sorduğunuz suale cevap alabilirsiniz sanıyorum...

Daha öncekiler ne yapmış ?, son yıllarda yapılanların finansmanları nasıl sağlanmış ?, artan dış borçlar hariç sadece özelleştirmeden sağlandığı tahmin edilen 52 Milyar Dolardan elde ne kalmış...vs,vs,

Uzatmayayım yazmaya kalkarsam saatler sürer, üstelik polemiğe girmek gibi bir maksadım yok, ancak şunu söyleyeyim ; Burada ES-ES sevdasıyla yanan, içlerinden geldiği gibi takıma tenkit veya övgü yağdıran, bir çoğu 15 TL Maç Bileti bedelini dahi temin etmekte zorlanan çocuğunuz yaşındaki gençlerle atışmaya, inatlaşmaya, onlara akıl vermeye kalkmayın, çünki size yakışmaz...Bizleri hiç düşünmeyin, ülkedeki duruma alıştık artık, tıpkı ılık suda haşlanan kurbağalar gibiyiz, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete işte...

O nedenle, siz kendinizi üzüp,yıpratmayın mirim yaslanın arkanıza Viskinizi yudumlayın...

Selamlarımla,

http://sozcu.com.tr/2014/yazarlar/yilmaz-ozdil/devletin-mali-deniz-642293/

Kemal Bey,

3 Ekim 2014 tarihi itibari ile Merkez bankasi doviz rezervi 133 milyar 173 milyon dolar idi...

Ozellestirmeden elde ne kalmis diye sordugunuz icin yazdim.

Bir de Kocaeli'de ikamet ettiginizi anladim

Kafanizi pencereden cikartip bakarsaniz Dunyanin en uzun 3ncu buyuk koprusu olacak koprunun insaatini gorebilirsiniz sanirim.

Bu konu basligi yeni stadimiz da Turk Dunyasi Kultur Baskenti fonundan gelmekte, oradaki paralar da bostan tarlasindan toplanmadi..

Turkiye'deki yatirimlarla ilgili daha fazla yazmak istemiyorum, istendiginde devam edebilirim

Sevgi ve selamlarimla

http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/11/08/yenikapiaksaray-metro-hatti-aciliyor
Yukarı
grezores Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 20:11

Alıntı yapılan grezores

[QUOTE=eseschicago] [QUOTE=jaweil] . ben siyaset yapmak istemiyorum ama .........

Deyip kokune kadar siyaset yapmissiniz; ellerinize emeginize saglik

amadan sonrası da var iyi kesmişsiniz mesajı.    güzelim konu tartışmalarla geçmesin diye fazla uzatmayacağım üstteki mesajlarınızı da gördüm anlaşamayacağız. siz , herkesin yapılan stadyumlar için devlete teşekkür etmesini savunuyorrsunuz. ben ise futbolu, sporu kirletenin taraftarı ,izleyiciyi futboldan spordan soğutanın devlet olduğunu düşünüyorum fikirleri değiştiremeyiz.
Yukarı
AShen Liste gör
Usta Yazar

Ali
Yer: Hatay
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 20:16
Hay kafama eşşekler tepsin benim, yolları unutmuşum ya, çok afedersiniz...
Deprem için toplanan paralar, yol oldu unutmuşum onu.
İstanbul'daki baronlar benim değil; sizin baronlarınız. Bi tanesi umreye gitti hatta assolistini ve ikiz yalılarını bırakıpta. Suud emirlerinin kulelerden Kâbe'yi izleyecektir. Dönüşte hurma ile saat getirirse ne mutlu bize.
Yolu, tüp geçidi, Köprüleri nasıl unuttumsa artık... Ama memlekette hukuk kalmadığına bir şekilde ikna olmanız da güzel bir gelişme. Hani bir gün herkese lazım olabilecek hukuk; sağlık gibi...
E S E S
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 21:00
Alıntı yapılan AShen

... Ama memlekette hukuk kalmadığına bir şekilde ikna olmanız da güzel bir gelişme. Hani bir gün herkese lazım olabilecek hukuk; sağlık gibi...

Ali Kardesim,

27 Mayis Darbesinden sonra
Devrin Icisleri bakani Namik Gedik , bir cop kamyonunun kasasina bindirilerek(o zaman copler acik kamyon ile toplaniyormus) Harbiye ogrencileri tarafindan tekme tokat Emniyet Mudurlugune getirildi, Sonra 3ncu kattan "Atlayarak intihar etti"

Devrin Basbakaninin uzerinde sigara sonduruldu,

Ozel bir mahkeme salonu kuruldu ve mahkeme esnasinda, Salonun ortasina kurulan masada ,Yassiada Komutani Albay Tarik Guryay ' savunma yapan saniklari ' savunma esnasinda zaman zaman susturarak, onlara hakaret ederek, Hukugun en temel prensibi olan savunma haklarina tecavuz etti..
Lutfen 27 Mayis durusmalari ile ilgili (Yassiada) bir kitap oku..
Mahkeme sonunda , aralarinda Ataturk'un Son Basbakani olan Celal Bayar'da olmak uzere 11 kisi idama mahkum edildi.

Yargilanan ve Hukum giyenler arasinda (SIKI DUR)

Devrin Genel Kurmay Baskani Erdelhun Pasa da vardi.. (Biliyor muydun?)

Mahkeme Baskani Salim Basol "Sizleri buraya tikan irade boyle istiyor" diyerek verdi idam kararlarini..

Basbakan Menderes, Disisleri Bakani Zorlu, ve de Eskisehir milletvekili ve Maliye bakani HASAN POLATKAN asildi..

(Ne Eskisehirliler ;Ne de tatarlar hatirlamiyor bugunlerde)

Cok uzaga gitmeyelim :

Anayasa mahkemesi ,TBMM den 411 oyla cikan bir Anayasa degisikligini, (Basortusunu Universitelerde serbest birakan duzenleme) iptal ediverdi, Hicbir Anayasal dayanagi olmadan.

Yine Cumhurbaskanligi seciminde , Anayasa Mahkemesi,Abdullah Gul'un ilk aday oldugunda , 367 Sabih'in muthis icadi ile:

TBMM de mutlak cogunluk aradi.

E Bizzat , Mahkemesi tarafindan irzina gecilen Anayasa'nin oldugu ulkede HUKUK tan soz mu edecektik?

Saglik Gibi:

Apandist ameliyati icin 6 ay sonrasina sira veren SSK hastahaneleri donemine "Yetisemedigin" icin sanslisin

sevgi ve selamlarimla

Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
Direct Link To This Post Tarih: 08/Kas/2014 saat 21:13
ashen ağzı olan konuşuyor saglıktan anlamayanların yorumları komik.hele siyasi olarak Türk bayrağını,türk millıyetçiliğini ayaklar altına alanı şikagodan savunmak nasıl kafa yapısıysa artık...
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10721073107410751076 1501>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır