eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2-Elazığspor:0 - Tarih: 26/Ağu/2007

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 86>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ercan26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan
Yer: Malatya
Online Durum: Offline
  Alıntı ercan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 19:16
Maçı kaçıranlar ve golleri tekrar izlemek isteyenler için Bu akşam D Spor da saat 22.00 de 1.lig özel programı ŞİFRESİZ olarak yayınlanacaktır.
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 19:32

Takım tek kale top oynuyor daha sonra golleride buluyor ve 2-0 öne geçiyor, oynadığımız takım Elazığspor biz tribünde Sakarya, Antalya, Malatya, Karşıyaka maçı yapıyoruz pardon maçda yapmıyoruz maç yapmadan bu takımlara ağız dolusu küfür ediyoruz.

Hani manşet olmak, tv ye çıkmak için yapılan seviyesiz hareketler, saçma sapan açıklamalar vardır ya aynı onlar gibiyiz, takım öndeyken edilen küfürleri ben anca buna yorarım, takım önde yapacak başka birşey yok,  herkes bizden bahsetsin manşet olalım, reklamın iyisi kötüsü yoktur düşünceleri...

Neden küfür ediyoruz karşımızda bizi zorlayan bir takım yok, skor endişemiz yok, rakip taraftar desen süt dökmüş kedi, neden arkadaşlar lütfen edilen bu küfürlerin sebebini biri bana açıklasın???

Kimse bana karşıdan geldi biz karşıladık saçmalığını söylemesin, kimse kendini biri şuradan aşağı at dese atmaz herkesin iradesi hürdür ve kontrol altına alınamaz, küfürün kötü bir şey olduğunu, takıma, taraftara, kulübe, maçı izlemeye gelen bayanlara ve çocuklara zarar verdiğini biliyorsan ve hala ağız dolusu küfür ediyorsan kusura bakmayın ben o kişilikte sorun olduğunu düşünürüm...

Gelelim 2.konuya kimdir bu takımın hocası? Bu takımı en iyi tanıyan tüm hazırlık maçlarında ve idmanlarda yanında olan ve tek tek her futbolcunun formunu ve kondisyonunu bilen? Metin Diyadin değil midir? Peki biz taaa tribünden onun işine neden karışırıyoruz biz ondan dahamı iyi biliyoruz neden o adamı yedek kulübesinde EZEREK hocalığa soyunuyoruz, oyuna kimin gireceğine veya çıkacağına karışıyoruz????..Metin Diyadin Sergen'i oyuna almasaydı yine buradan atılıp tutulacaktı hele hele maç sonucu böyle bitmeseydi şu an Metin Diyadin idam sehpasına bile yatırılmıştı belki de şu anda şehri terk etmişti yaşamadıkmı bunları daha önce çook yaşadık...

Bu sebeple ilk önce herkes görevini ve haddini bilecek, o stadda herkesin bir görevi var hoca takımı çıkarır yönetir, yönetim o takımdan, hocadan ve staddan sorumludur onlarla ilgilenir, stad çalışanları saha bakımın yapar stadı maça hazır hale getirir, taraftarda biletini, kombinesini alır tribünden takımını destekler ve takımın iyi olması için çaba sarfeder ona zarar verecek bir şey yapmaktan kaçınır...Biz nasıl tribün girişlerinde kapılarda sorun yaşayınca yönetime ağzımıza geleni söylüyorsak onlarda biz görevimizi iyi yapmadığımız zaman bize bir kaç cümle söyleme hakları vardır...

Sonuç olarak bu takımın sahibi taraftar diyorsak bu takıma zarar vermemeliyiz...İnsan sevdiği bir varlığa nasıl zarar verir nasıl zarar vermek ister bu anlaşılır birşey değil...Lütfen herkes bunun tartışmasını kendi kafasında yapsın ve apaçık bir gerçek olan küfürün yanlışlığını algılasın ve bünyesine yerleştirsin...

Bu lig bu şekilde bitmez ve Eskişehirspor  taraftarı hiç kimsenin annesine küfredemez ayıptır, günahtır....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 19:37

Çektiğim 5 video ve bütün ESKİŞEHİRSPOR sitelerindeki maçtan bütün resimler(24 Adet) spacesime eklenmiştir...

ESKİŞEHİRSPOR-Elazığspor Maçının Video ve Resimlerine ulaşabilmek için Buraya Tıklayınız

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
Yer: Turkey
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 19:55
esesimi dünkü galibiyetten ve güzel oyundan dolayı kutluyorum.özellilkle ilk yarı şiir gibiydik.onca yolun yorgunluğunu hissetmedik saolsunlar.
devamını bekliyoruz tabiki;taraftar olarak destek çok iyiydi,görevimizi yaptık diyorum fakat hassasiyet göstermemiz gereken bir-iki konu var.
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
  Alıntı banner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 20:06
Alıntı yapılan uselen26

Benim önerim Abdullah Matay kapısından hem kombineli hem biletli taraftar alınacaksa belki şah taksi yanındaki kafenin arasındabulunan kapı açılarak kombineliler o kapıda sırayla alınabilir. Ama en güzeli Abdullah matay kapısının tamamen kombineli taraftara ayrılmasıdır.

Bence sadece Abdullah Matay kapısı için değil diğer kapılar için de farklı girişler yapılmalı. Tüm kapılar için sadece Atatürk Caddesi yönünden giriş yapılıyor, burda müthiş bir sıra kargaşası oluyor. İnsanlar nerede sıraya gireceğini şaşırıyor. Bir sürü sıra var ama hangi sıra hangi kapı için belli değil. Abdullah Matay Kapısı için Şah Taksi tarafından taraftar alınsa, isimleri ve yerlerini karıştırıyor olabilirim ama ortada olan kapı yani Necdet Yıldırım kapısına Atatürk Caddesi tarafından taraftar alınsa, Hava Hastanesi tarafında olan kapı yani Abdullah Gegiç kapısına Hava Hastanesi tarafından taraftar alınsa giriş karmaşası büyük ölçüde önlenecektir. Taraftarlar elindeki bilete göre giriş kapılarına gideceğinden bir yere yığılma olmayacak, yoğunluk eşit olarak kapılara dağıtılacaktır.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 20:20
Genelde sıra karışması ortadaki kapıda oluyor artık ordaki görevlilerden mi kaynaklanıyo yoksa şansmı bilemem ama herkes kapıya yükleniveriyor en sağdaki kapının sırasıda çok rahat ilerliyor çok ilginç bir durum
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 20:52
Bu da benim çektiğim videolardan biri...

Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 21:02
ilker abi izninle videonu spacesime ekliyorum ...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
ekundem Liste gör
Yazar

erdal
  Alıntı ekundem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 21:21
http://www.youtube.com/watch?v=cddaqzLU3ZI

geçen sene istanbul maçında bu beste söylendiğinde birkaç arkadaşımla inşaallah bu beste sakarya maçında söylenmez diye dua etmiştik.. ama bu maç sakarya için söylendi. hem de sakarya bestesi olmasına rağmen..
bizim bestemizi sakaryalılar alıp söylese tefe koyar çalardık vallahi..
Yukarı
portal Liste gör
Yazar

hayrettin
  Alıntı portal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 21:22
Taraftar 10 numara ama şu küfür olmasa

Geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi ligin ilk maçı olan Elazığspor maçı öncesinde yoğun ilgi nedeniyle taraftarlar, stada girişlerde yine sıkıntı yaşadı. Yaklaşık 15 Bin sporseverlerin akın ettiği ilk 90 dakikada, taraftarın muhteşem desteği yönetimi, teknik kadroyu ve futbolcuları memnun etti.
KÜFÜR OLMAZSA
Her şeyin mükemmel ve Eskişehirspor'un 2-0 galip olduğu anda bir grup taraftarın Sakaryaspor aleyhine küfür etmesi ise tepkilere neden oldu. Dernek ve taraftar gruplarının sezon öncesi defalarca centilmenlik çağrısında bulunmasına rağmen, maçın son bölümlerinde küfür edilmesi, karşılaşmanın temsilcisi tarafından da rapor edildiği öğrenildi.
SON OLSUN
26 ETD Başkanı Yavuz Orhan, şampiyonluğun birlik ve beraberlik içinde geleceğini belirterek, "Burada en büyük görev ve sorumluluk taraftara düşüyor. Taraftarın muhteşem desteği ve centilmence tezahüratı, şampiyonluğun anahtarı olacaktır. Bu yüzden Elazığ maçında kısa bir süre dahi olsa gerçekleşen küfürlü tezahüratın bir daha yaşanmamasını diliyoruz. Kulübümüze verilen en ufak zarar
telafisi olmayan kayıplara neden olabilir. Tüm camia takımına hep destek tam destek vermeli" dedi.
sakaryagazetesi
"Türkiye'nin Avrupalılığını Benim İçin Eskişehirspor Sembolize Ediyor." OLLİ REHN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8081828384 86>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır