eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor PAF Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 18:54
biz yenemedik paflar yüzümüzü güldürdü
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
melih_es26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih
Yer: Austria
  Alıntı melih_es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 18:57
inşallah devamı gelir bu galibiyetlerin
£s £s liyiz £fsaneyiz
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:04
stadda paf takimin maglubiyet anonslari da yapiliyor mu?
Yukarı
esme_deli26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Erol
Yer: Turkey
  Alıntı esme_deli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:07
Alıntı yapılan trap26

stadda paf takimin maglubiyet anonslari da yapiliyor mu?
Hayır..
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
  Alıntı özgürlük Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 19:58
Bu galibiyet bir serinin sonu oldu, bir serininde başlangıcı olsun.Tebrikler PAF takım
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
VarolAydin Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı VarolAydin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2008 saat 20:43
Bugün maçı izlemeye gittim. Bizim Paf takımdan bir çocuk vardı ve maçtan önce yönetim baktık kazanamıyoruz bizi Trabzon'a otobüsle götürecek dedi.Uçak demişlerdi ilk başta ama caydılar dedi. Konuştuğu da takımdan bir oyuncunun babasıydı isimleri vermeyeceğim. Abimiz de e X sen gitmeyecek misin Trabzon'a dedi. Hayır ben cezalıyım ilk devreyi kapadım yırttık işte dedi. Sonra koştura koştura başka bir yere gitti.

Değişik bir atmosfer orası. Devre arasında oyuncularla kulübeye doğru beraber yürüyorsun. Oyun durunca sırtını çeviriyorsun önünde B genç maçı oynanıyor.

Hani gidip görmek lazım. Bizim forvet Arda 'yı çok beğendim. Lovrek birşeyler öğrensin Arda'dan.
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ara/2008 saat 01:12
Bu hafta Trabzonspor paf takımı maçı oldukça zor geçecek..İyi çalışın çocuklar.
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 18:30
paf takımımız dun  otobusle yola çıkmış bu ne rezalettır ya o çocukları otbusle trabzona yollayıp o yorgunlukla maça çıkmalarını mı istıyeceksınız ayıp,koca eskişehirspor camıası bu çocukları uçakla yollayamadı mı?pess doğrusu.Angry
eses
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ara/2008 saat 19:13
Alıntı yapılan cevcet

paf takımımız dun  otobusle yola çıkmış bu ne rezalettır ya o çocukları otbusle trabzona yollayıp o yorgunlukla maça çıkmalarını mı istıyeceksınız ayıp,koca eskişehirspor camıası bu çocukları uçakla yollayamadı mı?pess doğrusu.Angry

Pes nedemek.Yuhhhhhhhhhhhhh.
Okadar yönetici gidiyor.Orada yapacakları alemin yarı parasına bu çocukları adam gibi götürüp getirirlerdi.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 16:03
Paf Takımımız, Trabzonspor Paf Takımına 4-0 mağlup olmuştur.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2223242526 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,111 saniyede hazırlanmıştır