eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor : 2 - Boluspor:0 (Final)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:43
inşallah kapalıyı tümden çarşı falan almamıştır ozaman harbiden rezil oluruz biz bikenarda izleriz artık. ama büyük ihtimal işin aslı, biletlerin birkısmının satışı yarına bırakılmıştır. ESkişehirden gelenler beklenir. bolu tarafında durum nasıl acaba bilet sorunları varmı onlarında? onlarında taraftarı çok özellikle istanbulda. yarı finalde 7-8 bin bolulu vardı
ES-ES
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:44
Keşke karaborsacılar almış olsa öyle binlerce bilet , bir şekilde alınır onlar. Ama benim aldığım yerde gerçekten Bolu ve Eskişehirspor "seyircileri" sıradaydı. Herkes yakınlarını arayıp bilgi veriyordu. Bilet yok 5 tane veriyorlar bu sıra bitmez v.s.

Aradan bir iki polis v.s. hatırlı kişilere bilet alıyordu...

Benim endişem yarın kim bağıracak ? Allah futbolcularımıza güç kuvvet versin... "Seyircilerimizede" bağırmak için şevk ve gırtlak...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:47
yönetim uyuyormu acaba? bi tedbir alınmazmı bu maça. yarın sırf 15 bin kişi ESkişehir'den gidecez. birileri bilgilendirilse bu durumdan
ES-ES
Yukarı
kırımlı Liste gör
Yazar

Serhan Turgut
Yer: İzmir
  Alıntı kırımlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:48
arkadaşlar karaborsacılara saldırmalıyız biletlerini ellerinden almalıyız
bileti olan olmayan herkes eskişehirspor un desteğe ihtiyacı olan bugünde eses sevdası üzerinden para kaananlara fırsat vermemeli diye düşünüyorum.
NOt: BU YAZI BU KULLANICIYA AİT DEĞİLDİR:
Es-Esimin emekçisiyim!!
Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:50
Arkadaşlar kardeşimi saat 3'te aradım.Hala kuyrukta bekliyormuş alan 5'er 5'er alıyorlar dedi.Kapalı doldu diyolarmış.Biletleri  büyük kısmı karaborsacıların elinde.Yada yarın Eskişehirden gelecekler için bilet ayrılmış olabilir.Yönetimin elinde bilet olabilir gruplar için.
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
yawdamper Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı yawdamper Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:50

Böyle bir mevsimde bu maçın olimpiyat stadına verilmesi gerekirdi ve kimse mağdur olmazdı...

BEKLE BİZİ İSTANBUL
Yukarı
Mert_Eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Mert
  Alıntı Mert_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:52
Karaborsacılara saldırıda bulunursak büyük ihtimal onlar çetedir.Büyük kavga çıkar.
Siyah Kırmızı-Anadolu Yıldızı

www.esesim.tr.cx
Yukarı
RebeL Liste gör
Usta Yazar

RebeL
Yer: BURASIESKİŞEHİR
  Alıntı RebeL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:52
beyler yönetim olaya el atıcak..maçı başka stada alıcak..acilen yönetim kurulunu stadı nereyi telefon yağmuruna tutucaksak tutucaz..maçı şükrü saraçoğluna yda olimpiyat stadına aldırtma çalışması yapıcaz..kaçarı yok..
bileti olmayan nerden baksan 15-20 bin kişi gelicek ...orda allah korusun istenmeyen olaylar çıkabilir...
║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
-ES Kİ Ş E H İ R SPO R- --
Yukarı
redfanatic Liste gör
Yazar

uğur
  Alıntı redfanatic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:54
Arkadaşlar bir çözüm bulunmalı yarın bileti nasıl alacaz şimdi
istanbul a gidince orada dışarıda mı kalacaz
öyle olursa ne maçı izleyebilecez ne de destek verebilecez
offffffff karaborsaya muhtaç kalmasak bari

EsEs
Yukarı
gokhan261965 Liste gör
Yeni Yazar

GÖKHAN
  Alıntı gokhan261965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2008 saat 16:55
Arkadaşlar dünkü diyarbakır maçında hiç davul sesi yok dencek kadar azdı.. Ben aşağılardaydım davul sesi aşağı bile gelmiyo karşı takım nasıl duysun.. Bence 1 kaçtane daha davul götürelim sizin görüşünüz nedir bilmiyorum??????
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır